444 8 019

Altunizade Evden Eve Nakliyat

Altunizade Evden Eve nakliyat hizmetini müşteriden gelen taleplerin ön planda tutularak oluşturulan bir çalışma konsepti şeklinde sunmakta, buda hizmet aktivitesi sırasında hizmetinin nasıl yapıldığını takip eden müşteriye güven ve huzur vermekte, buda verdiği doğru kararın mutluluğunu yaşatmaktadır. Gelen talep ister büyük ister küçük ebatlı bir taşıma olsun, hizmette izlenecek yol ve kalite aynıdır. Firmamızın çalışma ilkelerinde iş ahlakı en önde gelmekte, bu sayede firmamız sürekli hem müşteri bazında hem diğer firmalar bazında saygınlık kazanmaktadır.

üsküdar evden eve

üsküdar evden eve

Altunizade Evden Eve Nakliyat Hizmetleri

Firmamızda eşyalarınızın güvenli bir şekilde bulunduğu yerden alınıp yeni adresine yine aynı şekilde güvenli taşınabilmesi adına tüm arguvanlar ve materyaller bulunmaktadır. Uzman ve işine hakim tecrübeli eğitimli bir ekip, sağlıklı ve dayanıklı ekipmanlar, ve hizmet öncesi sunulan ücretsiz ekspertiz ile eşyaların ve bulunduğu konumun tespiti, türüne göre ambalajlama ve paketleme malzemesi seçimi kaliteli bir şekilde uzman ellerden monte demonte ambalajlama ve paketleme işlemi, firmamızın kurumsallığını ortaya koymuş, istenildiğinde tüm yetki belgeleri müşteriye arz edilir.

Çalışma şeklimiz izlenildiğinde her ne kadar diğer nakliye firmaları ile benzerlik gösterse de çok farklılık olduğu hizmet sonunda yaşanan taşınma kalitesi ile ortaya çıkacaktır. Tüm malzemelerimiz birinci sınıf dayanıklı, ve sağlıklı hijyen malzemelerdir.

Ekibimizi anlatalım dersek ne kadar tecrübeli  oldukları iş sonunda çok çok iyi şekilde anlaşılmaktadır. Ekibimiz içinde ambalajlam için uzman personel, taşıma için uzman personel, monte demonte için usta personellerimiz bulunmaktadır.

Altunizade Evden Eve Nakliyat Nakliye

Altunizade Evden Eve nakliyat taleplerinin karşılanmasında sektördeki payımız %68 olup bu sürekli yukarıya doğru ivme artmaktadır. Her hizmet sonrası müşterinin yaşadığı mutluluk bunu çevresinde aynı hizmete ihtiyacı olanlara önermesi ile bizim de iş çevremizin daha geniş alana yayılmasını sağlamıştır.

Sizlerin eşyasıda hıuzuruda güvenide bizim için değerlidir. Bunun taşınma isteklerinizde teminini sağlamak, ve kuruımsal kimliğimizle edindiğimiz sektördeki olumlu düşünceleri korumak adına sürekli büyüme yoluna giden firmamız, gelişen ve çağdaş taşıma adına üretilen dünya bazındaki çözümlerin takipçisi uygulayıcısı olmuştur.

Evden Eve Nakliyat

Evden Eve Nakliyat

Evden eve nakliyat hizmetinde sunduğumuz ayrıcalıklı ve modern hizmet anlayışı sizler için büyük bir sorun teşkil eden ve sıkıntıya sebep olan tüm problemleri ortadan kaldırmaktadır.

Eşya Depolama

Eşya Depolama

Eşya depolama hizmetini kendi depolama alanları ve kendi çözümleri dahilinde profesyonel ekibi ile sunan firmamız hizmette yakaladığı başarı ile adından söz ettirmidir.

Kurumsal Taşıma

Kurumsal Taşıma

Kurumsal Taşıma hizmeti almak için işin uzmanı bir firma arayan ve tercihleri büyük bir araştırma sonucu kullanan firmalar kalitesi ile marka olmuş firmamızı tercih etmektedirler. .

Şehirler Arası Nakliyat

Şehirler Arası Nakliyat

Yaygın şube ağı ile 81 ile ve bu illerin ilçelerine taşıma hizmeti sunan firmamız bulunduğu ilden başka ile güven içinde bir şehirler arası nakliyat almak isteyen lerin tercih ve iletişim noktasıdır..

Hizmet Bölgelerimiz

Altıntepe Evden Eve Nakliyat
Aydınevler Evden Eve Nakliyat
Bağlarbaşı Evden Eve Nakliyat
Başıbüyük Evden Eve Nakliyat
Büyükbakkalköy Evden Eve Nakliyat