444 8 019

Ambalajlama

Evden Eve nakliyat Sektörün başlangıcından itibaren içinde bulunan firmamız her zaman müşterilerine en yüksek kalite de hizmet vermeyi hedeflemiştir. Bu hedef doğrultusunda sektörde ki en son gelişmeleri siz müşterilerimize sunmayı başarmış ve bu sayede siz değerli müşterilerimizin uzun yıllardır desteğini alabilmiş bulunmaktayız. Tam hizmet, üstün kalite prensibimizle nakliyelerinizi ambalajlamasından, yerleştirilmesine kadar her aşamasını profesyonel ekibimizle çabuk ve sorunsuz bir şekilde gerçekleştirerek sizlere verdiğimiz sözü yerine getirebilmenin haklı gururunu yaşıyoruz.

Ülkemizin birçok şehrin de yol durumu, trafik yoğunluğu gibi pek çok nedenle taşınan ürünler hasar görebilmekte, bunu öncelikle ilk etken olan yol durumunu ve taşımayı kolaylaştırarak engellemeye çalışıyoruz. Ancak tüm bunlara rağmen yine de aksaklıklar yaşanabiliyor. Buna önlem olarak da eşyalarınızın taşınmaya hazırlanma aşaması olan ambalajlama aşamasından yerleştirilip kurulma aşamasına kadar her aşamasına dahil oluyoruz. Bu sayede biz eşyalarınızın alabileceği en ağır darbeye karşı çok daha dayanıklı bir ambalajlama yaparak eşyalarınızın sorunsuz taşınmasını sağlıyoruz.

ambalajlama

ambalajlama

Monte Demonte

Cam Eşya Ambalajlama : Osmanoğlu Nakliyat Olarak cam eşyaların taşıma sırasında en çok dikkat edilmesi gereken unsur olduğu bilinmekte, ambalajlama ve paketleme için en uygun ambalaj malzemeleri usta ellerce kullanılıp, uyarı yazısı ile taşıma personeli bilgilendirilmekte, ayrı bir titizlikle taşınmaktadır. Elektronik Eşya Ambalajlama : Elektronik eşyaların sökülme, ambalajlanması ve taşınması bilinçli ve eğitimli personel tarafındanyapılmakta oluşabilecek aksaklıkların önüne geçilmeye çalışılmaktadır. Beyaz Eşya Ambalajlama : Usta Sıhhı tesisatçılarımız tarafından itina ile sökülen beyaz eşyalarınız baloncuklu köpüklü naylonlarla taşınmakta steril ve çizlmesine karşı korunaklı malzemeler ile ambalajlanmaktadır.

Mobilya Ambalajlama : Mobilyalar usta marangozlar tarafından sökülmekte ve takılmakta, nuralandırılıp ambalajlanmakta montajın daha hızlı olmasını sağlamaktadır.
Ofis Gereçleri Ambalajlama : Ofis gereçleri özel kutular ve kartoınlar ile taşınmakta ofiste buluınan digital aletler en uygun ambalaj malzemeleri kullanılarak usta ellerce ambalajlanmaktadır.
Arşiv Ambalajlama : Arşivler içindeki bilgiler nedeni ile firmalar için çok önem taşımakta, bunların taşınması için özle bir çalışma politikası geliştirilmekte taşıma gerçekleştirilmektedir..

Hizmet Bölgelerimiz

Ademyavuz Evden Eve Nakliyat
Atakent Evden Eve Nakliyat
Çakmak Evden Eve Nakliyat
Çamlık Evden Eve Nakliyat
Dudullu Evden Eve Nakliyat