444 8 019

Antika Taşımacılığı

Antika taşımacılığı ve antika nakliyeciliği hizmetlerinde kurduğu uzman ekibi ile gerçekleştirdiği antika taşıma hizmetini, sorunsuz olarak müşteriye sunmaktadır. Antika eşyalar geçen zaman süre zarfında hassas hale gelmekte, bunların taşınmasında en ufak bir hatanın bile müşteri için ve taşıma firması için büyük sorunlar teşkil etmekte, bu yüzden taşıma hizmeti diğer taşıma hizmetlerinden farklı bir yöntem geliştirerek yapılma zorunluluğu doğmuştur.

Evden Eve nakliyat olsun diğer tüm nakliye hizmet alanları olsun ambalajlamanın sağlıklı yapılabilmesi için hizmet öncesi eşyaların tespiti, hassas eşyaların anlaşılması adına müşteriye sunulacak ücretsiz expertiz hizmeti çok önemlidir.

Antika Taşıma hizmeti için kullanılacak personelin seçimi kadar kullanılacak malzemenin ve materyallerin seçimide önemlidir. antikaların gerek maddi değeri, gerekse manevi değeri paha biçilemez olanlar olduğu düşünülürse, bu hizmeti evden eve nakliyet yada diğer nakliye hizmetleri gibi düşünmemek biraz daha ciddiye alıp titiz bir çalışma yürütmek gerekmektedir. .

antika taşımacılığı

antika taşımacılığı

Antika Taşımacılığı Nasıl Olur..?

Sanat Eseri olarak değerli olan, Resim, Tablolar, Heykel, mobilya ve benzeri tüm eşyaların ambalajlanmasında önceden ücretsiz ekspertiz tarafından tespit edilip, tespit edilen eşyalar için en uygun malzeme seçilir, Bu Malzemeler usta ve profesyonel kişilerce ambalajlanacak eşyanın paketlenmesinde kullanılır. Hizmetimizde müşteriye taahüt ettiğimiz garanti koşullarına sadık kalma adına çalışma şekli planlanır. Ve Kesinlikle taahüt yerine getirilir. Antika Taşımacılığı, diğer taşıma hizmetlerinin dışında talebin yoğun olduğu hizmet türü olmasa da gene talepler dahilinde müşteriye sunulan gözde nakliye hizmetlerimizdendir.

Evden Eve Nakliyat

Evden Eve Nakliyat

Evden eve nakliyat hizmetinde sunduğumuz ayrıcalıklı ve modern hizmet anlayışı sizler için büyük bir sorun teşkil eden ve sıkıntıya sebep olan tüm problemleri ortadan kaldırmaktadır.

Eşya Depolama

Eşya Depolama

Eşya depolama hizmetini kendi depolama alanları ve kendi çözümleri dahilinde profesyonel ekibi ile sunan firmamız hizmette yakaladığı başarı ile adından söz ettirmidir.

Kurumsal Taşıma

Kurumsal Taşıma

Kurumsal Taşıma hizmeti almak için işin uzmanı bir firma arayan ve tercihleri büyük bir araştırma sonucu kullanan firmalar kalitesi ile marka olmuş firmamızı tercih etmektedirler. .

Şehirler Arası Nakliyat

Şehirler Arası Nakliyat

Yaygın şube ağı ile 81 ile ve bu illerin ilçelerine taşıma hizmeti sunan firmamız bulunduğu ilden başka ile güven içinde bir şehirler arası nakliyat almak isteyen lerin tercih ve iletişim noktasıdır..

Hizmet Bölgelerimiz

Sahrayıcedit Evden Eve Nakliyat
Selamiçeşme Evden Eve Nakliyat
Suadiye Evden Eve Nakliyat
Şaşkınbakkal Evden Eve Nakliyat
Şenesevler Evden Eve Nakliyat