Arşiv Taşımacılığı

Arşiv Taşımacılığı

Arşiv Taşımacılığı, hizmeti gelen talepler doğrultusunda hızlı bir artık göstermiş, buna en büyük etkende gelişen teknoloji olmuştur. Çünkü gelişen teknoloji ile birlikte, artık tüm evraklar bilgisayar içinde veritabanlarına ve harddiskler yüklenip saklanır hale gelmiş, ama bu bazı firmalar tarafından sağlıksız gözükmesi sebebi ile genede en iyi usul belgenin yazılı olması diyerek kamu kurum ve kuruluşlar, özel sektör işletmeler arşivlerini özel depolarda muhafaza etmeye başlamışlardır..

Arşiv Taşımacılığı hizmetinde en önemli unsur dosyaların ve belgelerin gizliliği olmuş, bu yüzden de en ufak bir belgenin bile kaybolmaması, yada açılmaması konusunda firma çalışanlarımnız uyarılmıştır. Bu tür hizmetlerde firmadan bir personelin nakliye hizmeti süresince gözlemci olması mutlak gerekmektedir..

arşiv taşımacılığıArşiv Taşımacılığı Nakliyesi

Nakliye hizmeti sonrası meydana gelebilecek her hangi bir aksaklık firmamızın sorumluluğunda olmamakla beraber hizmet teslimi sonrası yapılan şikayetler firmamızın sorumluluğunda olmayıp , müşterinin bu konuda daha dikkatli olması gerekmektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

cami halısı