444 8 019

Banka Taşımacılığı

Kurumsal olarak kullanılan ve birçok özel yapıya sahip olan bankalar bazı zamanlarda müşterilerine daha geniş olarak hitap etmek için yeni binalara ve ya ofislere taşınmaları gerekir. Bu evrede en büyük dert ise banka eşyalarının taşınması gelir. Özellikle büyük bankalarda mevcut olan kasalar, Atm, para sayma makinaları ve bilgisayarların nakilleri oldukça zordur. Tüm bu durumların farkında olan firmamız son teknoloji sayesinde yeni bir banka taşıma sistemi geliştirmiştir. Bu sistem ile beraber oldukça kısa bir sürede kurumsal bankalarınız yeni binalarına ve ofislerinize özel olarak taşınmaktadır. Firmamız bünyesinde banka taşımacılığı işlemleri için özel araçlar ve malzemeler kullanılmaktadır.

banka taşımacılığı

banka taşımacılığı

Banka Taşıma, Atm Taşıma Hizmetleribanka-tasima

Her insan mutlaka ama mutlaka bir banka ile çalışıyordur. Bankalardan geceleri para çekmek için kullanılan Atm’ler son derece ağır aletlerdir. Bu aletleri taşımak oldukça zordur. İşte bu zorluğu azaltmak isteyen firmamız bunun için sizlere özel araçlar ile hizmet vermektedir. Firmamız bünyesinde bulunan ve banka taşıma işlemlerinde kullanılan bu büyük araçlar ile birlikte Atm’ler çok daha rahat bir şekilde taşınmaktadır.

Banka Nakliyesi

Sadece Atm’ler değil bankada oldukça önemli malzemeler bulunmaktadır. Özel para sayma makineleri ve banka kasaları buna en basit örnektir. Tüm bu eşyalarınızı firmamız personeli özel olarak taşımaktadır. Banka taşıma işlemleri için firmamız bünyesinde özel malzemeler ve özel bir araç filosu bulunmaktadır.

Evden Eve Nakliyat

Evden Eve Nakliyat

Evden eve nakliyat hizmetinde sunduğumuz ayrıcalıklı ve modern hizmet anlayışı sizler için büyük bir sorun teşkil eden ve sıkıntıya sebep olan tüm problemleri ortadan kaldırmaktadır.

Eşya Depolama

Eşya Depolama

Eşya depolama hizmetini kendi depolama alanları ve kendi çözümleri dahilinde profesyonel ekibi ile sunan firmamız hizmette yakaladığı başarı ile adından söz ettirmidir.

Kurumsal Taşıma

Kurumsal Taşıma

Kurumsal Taşıma hizmeti almak için işin uzmanı bir firma arayan ve tercihleri büyük bir araştırma sonucu kullanan firmalar kalitesi ile marka olmuş firmamızı tercih etmektedirler. .

Şehirler Arası Nakliyat

Şehirler Arası Nakliyat

Yaygın şube ağı ile 81 ile ve bu illerin ilçelerine taşıma hizmeti sunan firmamız bulunduğu ilden başka ile güven içinde bir şehirler arası nakliyat almak isteyen lerin tercih ve iletişim noktasıdır..

Hizmet Bölgelerimiz

Sahrayıcedit Evden Eve Nakliyat
Selamiçeşme Evden Eve Nakliyat
Suadiye Evden Eve Nakliyat
Şaşkınbakkal Evden Eve Nakliyat
Şenesevler Evden Eve Nakliyat