444 8 019

Erzurum Evden Eve Nakliyat

Doğu ‘nun incisine yakışan kaliteli ve güvenli bir nakliyat anlayışı ile hizmet veriyoruz. Birbirinden değişik hizmetlerimiz ve uygulamalarımızla Erzurum evden eve nakliyat olarak Avrupa Standartlarında hizmet vermekteyiz. Deneyimli ekibimiz, kaliteli taşıma malzemelerimiz, eşya çokluğuna uyum sağlayacak araç hizmetimiz ve sigortalı taşımacılığımızla nakliye konusunda almadığınız bir hizmeti alacaksınız. Şimdiye kadar yanlış, eksik ve hatalı nakliye işlerini sizlere unutturacak ve nakliye nasıl olurmuş göstereceğiz.

erzurum evden eve nakliyat

erzurum evden eve nakliyat

Erzurum Nakliyat olarak önceliğimiz eşya konusunda olmaktadır. Kesinlikle hiçbir eşyanıza zarar vermeden, kırmadan, çizmeden nasıl aldıysak o şekilde transferini yapıyoruz. Eşyayı sağlam taşımak için öncelikle bölünebiliyorsa en ufak parçasına kadar ayırıp öyle paketliyoruz. Bölünemeyen eşyalara ise komple üç kat ambalaj yapıyoruz. Kullandığımız ambalaj malzemeleri dünya üzerinde nakliyede kullanılan sert ve kalın malzemelerdir. Herhangi bir durumda tampon görevi görecek bu malzemeler eşyanın zararının önüne geçmektedir. Araçlarımızda ise eşyaları en uygun pozisyonlarda istifleyip eşya aralarına da straforlardan destek koymaktayız. Böylece aracın ani bir sarsıntısında hiçbir zarar ortaya gelmemektedir.

Erzurum Evden Eve Nakliyat Farkı!

Yıllardır nakliyat sektöründe olan ve başarılarına sürekli başarı ekleyen Erzurum evden eve nakliyat firmaları, marangoz ve tesisat ustaları ile birlikte çalışmaktadır. Marangoz evdeki bütün mobilyaların söküm ve tekrardan birleştirme işlemini yaparken, tesisat ustası ise bütün beyaz eşyaların tesisat bağlantılarını keser ve eşyaların taşınması için gerekli aparatlarınız takar. Alanında uzman kişilerle çalışan firmamız bu hizmetlerin hepsini nakliye bedeli içinde yapar. Çünkü bu hizmetler nakliyenin ana hizmetleridir. Bu kadar kaliteli ve profesyonel hizmet içinse piyasanın altında fiyat teklifleri sunmaktadır.

Hizmet Bölgelerimiz

Dudullu Evden Eve Nakliyat
Esenşehir Evden Eve Nakliyat
Esentepe Evden Eve Nakliyat
Ihlamurkuyu Evden Eve Nakliyat
İnkılap Evden Eve Nakliyat