444 8 019

Evden Eve Nakliyat

Evden Eve Nakliyat Türkiye genelinde ulaşımın da olumsuz etkisi nedeniyle zorlukla yapılırdı. Ancak firmamız geldiği ilk günden beri şehrin, ilçelerini tek tek ele alarak hangi ilçe de nasıl bir taşıma yapılmasına dair yaptığı araştırmalarla nakliyatla ilgili tüm sorunları tek tek çözdü. Bulunduğu semte göre gerektiğinde trafik yoğunluğuna, gerektiğinde yol durumuna, gerektiğinde mesafelere göre planlamalarını yaparak taşımaları öyle gerçekleştirmektedir. Bu durum Evden eve nakliyat yaparken de böyle gerçekleşmiştir.

evden eve nakliyat

evden eve nakliyat

Her yerde olduğu gibi Beylikdüzün’de de öncelikle kendi standartlarımızı uygulamaya koyduk, sonra yaptığımız araştırma ve planlamalara göre bu şehre, ilçeye göre ayrıca bir planlama da yapılıp standart uygulamalarımıza eklenerek kusursuza en yakın taşıma hizmetini evden eve nakliyat’a da sunmaya başladık. Bu kusursuzluğu yakalayabilmek için öncelikle ilçede nakliyat işini bilen deneyimli kişilerle iletişime geçerek yaşanılan sorunlar tek tek ele alındı, sonra bu sorunların firmamızın çözebileceği ve yerel yönetimlerin çözmesi gereken sorunlar olarak ikiye ayırdıktan sonra kendi imkanlarımızla çözebildiklerimizi çözdük. Diğer sorunları ise yerel yönetimlere bildirerek giderilmesini bekledik ve zamanla bu koordinasyonlu çalışma sayesinde hem bizim firmamız hem de diğer firmalar için nakliye için çok daha elverişli bir ortam oluşturmayı başardık. Bu sayede müşterilerin memnuniyetiyle birlikte nakliye sektörüne olan güveni de arttırmış olduk. Sonrasında sıra verdiğimiz sözleri yani kendi standartlarımızı bu ilçemizde de uygulamaya geldi.

Evden Eve Nakliyat Şirketleri

Firmamız kendi standardında bulunan uygulamaları profesyonel, deneyimli ve kalifiye elemanları sayesinde burada da sürdürmeyi başarabildi. Bu standartlar, nakliye sigortası, ücretsiz ekspertiz ve taşımanın en başından en sonuna yani evde eşyanın paketlenmesinden taşındığı yerde mobilyaların kurulmasına kadar her safhasında işi müşteriden alıp firmamız personelleri aracılığıyla gerçekleştirmek. Bu ve benzeri uygulamalar evden eve nakliyat sektörünü kalite yönünden yalnızca firmamız noktasında değil genel olarak yükselterek, yüksek kalitenin standart olduğu bir pazar haline getirdi. Gerçekleşen tüm bu olaylar sayesinde nakliye sektörü daha fazla müşteri kazandı ve bu uygulamalardan tüm müşteriler yararlanabildi.

Evden Eve Nakliyat

Evden Eve Nakliyat

Evden eve nakliyat hizmetinde sunduğumuz ayrıcalıklı ve modern hizmet anlayışı sizler için büyük bir sorun teşkil eden ve sıkıntıya sebep olan tüm problemleri ortadan kaldırmaktadır.

Eşya Depolama

Eşya Depolama

Eşya depolama hizmetini kendi depolama alanları ve kendi çözümleri dahilinde profesyonel ekibi ile sunan firmamız hizmette yakaladığı başarı ile adından söz ettirmidir.

Kurumsal Taşıma

Kurumsal Taşıma

Kurumsal Taşıma hizmeti almak için işin uzmanı bir firma arayan ve tercihleri büyük bir araştırma sonucu kullanan firmalar kalitesi ile marka olmuş firmamızı tercih etmektedirler. .

Şehirler Arası Nakliyat

Şehirler Arası Nakliyat

Yaygın şube ağı ile 81 ile ve bu illerin ilçelerine taşıma hizmeti sunan firmamız bulunduğu ilden başka ile güven içinde bir şehirler arası nakliyat almak isteyen lerin tercih ve iletişim noktasıdır..

Hizmet Bölgelerimiz

Şerifali Evden Eve Nakliyat
Tantavi Evden Eve Nakliyat
Tatlısu Evden Eve Nakliyat
Tepeüstü Evden Eve Nakliyat
Topağacı Evden Eve Nakliyat