444 8 019

Fuar Taşımacılığı

Sanat galerileri ve ya sanat merkezleri yılların belli dönemlerinde özel olarak fuar alanları kurmaktadırlar. Genel olarak bu fuar alanlarında halkın istediğine göre eşyalar bulunmaktadır. Ancak uzun bir süre yapılan fuarlarda sıkça yer ve şehir değiştirmekten dolayı fuar alanında sergilenen eşyaların taşınması bir noktadan sonra sorun olmaktadır. firmamız tüm sorunların farkında olup bu sorunları ortadan kaldırmak için özel çalışmalar yapmaktadır. Firmamızın bünyesinde yer alan fuar taşımacılığı sistemi ile birlikte artık sizlerde daha rahat bir şekilde fuar organizasyonları ayarlayabilirsiniz. Firmamızın sizlere fuarlarda fuar taşıma sistemi ile sonsuz bir destek vermektedir.

fuar taşıma

fuar taşıma

Fuar Taşıma, Hizmetleri

Fuar alanında yer alan tüm eşyalarınızı firmamız bünyesinde bulunan tecrübeli personeller özel olarak toplamaktadır. Özel olarak toplanan bu eşyalar daha sonra özel araçlarımıza yüklenerek yeni fuar alanına doğru yola çıkmaktadır. Sizler ile birlikte gezen personellerimiz sizlerin istekleri doğrultusunda eşyaları taşımakta ve yeni fuar alanına bu eşyaları kurmaktadır. Sizlerde en hızlı ve en kaliteli fuar taşıma hizmetine uygun fiyatlar ile ulaşmak için bizimle irtibata geçmeniz yeterlidir.

Fuar Nakliyesi

Eski usül nakliyeleri geliştiren ve yepyeni alanlarda nakliye hizmeti veren firmamız gelişen teknoloji ile birlikte hareket etmektedir. Firmamız bünyesinde bulunan her bir araç özel olarak teknolojik donanımlara sahiptir. Bu araçlar sayesinde daha güvenli bir fuar taşımacılığı eşya taşıma olanağı sizleri beklemektedir.

Hizmet Bölgelerimiz

Ademyavuz Evden Eve Nakliyat
Atakent Evden Eve Nakliyat
Çakmak Evden Eve Nakliyat
Çamlık Evden Eve Nakliyat
Dudullu Evden Eve Nakliyat