444 8 019

Fuar Taşımacılığı

Sanat galerileri ve ya sanat merkezleri yılların belli dönemlerinde özel olarak fuar alanları kurmaktadırlar. Genel olarak bu fuar alanlarında halkın istediğine göre eşyalar bulunmaktadır. Ancak uzun bir süre yapılan fuarlarda sıkça yer ve şehir değiştirmekten dolayı fuar alanında sergilenen eşyaların taşınması bir noktadan sonra sorun olmaktadır. firmamız tüm sorunların farkında olup bu sorunları ortadan kaldırmak için özel çalışmalar yapmaktadır. Firmamızın bünyesinde yer alan fuar taşımacılığı sistemi ile birlikte artık sizlerde daha rahat bir şekilde fuar organizasyonları ayarlayabilirsiniz. Firmamızın sizlere fuarlarda fuar taşıma sistemi ile sonsuz bir destek vermektedir.

fuar taşıma

fuar taşıma

Fuar Taşıma, Hizmetleri

Fuar alanında yer alan tüm eşyalarınızı firmamız bünyesinde bulunan tecrübeli personeller özel olarak toplamaktadır. Özel olarak toplanan bu eşyalar daha sonra özel araçlarımıza yüklenerek yeni fuar alanına doğru yola çıkmaktadır. Sizler ile birlikte gezen personellerimiz sizlerin istekleri doğrultusunda eşyaları taşımakta ve yeni fuar alanına bu eşyaları kurmaktadır. Sizlerde en hızlı ve en kaliteli fuar taşıma hizmetine uygun fiyatlar ile ulaşmak için bizimle irtibata geçmeniz yeterlidir.

Fuar Nakliyesi

Eski usül nakliyeleri geliştiren ve yepyeni alanlarda nakliye hizmeti veren firmamız gelişen teknoloji ile birlikte hareket etmektedir. Firmamız bünyesinde bulunan her bir araç özel olarak teknolojik donanımlara sahiptir. Bu araçlar sayesinde daha güvenli bir fuar taşımacılığı eşya taşıma olanağı sizleri beklemektedir.

Evden Eve Nakliyat

Evden Eve Nakliyat

Evden eve nakliyat hizmetinde sunduğumuz ayrıcalıklı ve modern hizmet anlayışı sizler için büyük bir sorun teşkil eden ve sıkıntıya sebep olan tüm problemleri ortadan kaldırmaktadır.

Eşya Depolama

Eşya Depolama

Eşya depolama hizmetini kendi depolama alanları ve kendi çözümleri dahilinde profesyonel ekibi ile sunan firmamız hizmette yakaladığı başarı ile adından söz ettirmidir.

Kurumsal Taşıma

Kurumsal Taşıma

Kurumsal Taşıma hizmeti almak için işin uzmanı bir firma arayan ve tercihleri büyük bir araştırma sonucu kullanan firmalar kalitesi ile marka olmuş firmamızı tercih etmektedirler. .

Şehirler Arası Nakliyat

Şehirler Arası Nakliyat

Yaygın şube ağı ile 81 ile ve bu illerin ilçelerine taşıma hizmeti sunan firmamız bulunduğu ilden başka ile güven içinde bir şehirler arası nakliyat almak isteyen lerin tercih ve iletişim noktasıdır..

Hizmet Bölgelerimiz

Sahrayıcedit Evden Eve Nakliyat
Selamiçeşme Evden Eve Nakliyat
Suadiye Evden Eve Nakliyat
Şaşkınbakkal Evden Eve Nakliyat
Şenesevler Evden Eve Nakliyat