444 8 019

Kadıköy Ofis Taşıma

Nakliye sektöründeki deneyimlerini müşteri talepleri ile birleştiren ve bu sayede başarılı çalışmalara imza atarak her başarılı çalışma sonunda takdir ile karşılanan firmamız, kadıköy ofis taşımacılığı hizmetleri konusunda da faaliyetlerine devam etmektedir. İşletmemiz prensipleri gereği ,taşınması talep edilen ofise ait eşya ya da malzeme ayrımı yapmamaktadır. Taşıma işlemine tabi tutulacak eşyalar, ister mobilya grubu olsun, ister ise elektronik eşya sınıfına dahil olsun, tüm eşyalar aynı titiz çalışmalarımız ile nakliye hizmetlerimizde yer almaktadır.

zeytinburnu ofis taşıma

zeytinburnu ofis taşıma

Kadıköy Ofis Nakliyesi

İşletmemizin yerine getirdiği kadıköy ofis taşıma hizmetleri, aşağıda belirttiğimiz işlem basamakları ile gerçekleşmektedir. Öncelikli olarak ofisinize bir personel gelerek, tüm eşya gruplarına yönelik keşif çalışması yapmaktadır. Bu çalışmanın amacı, eşya cinslerinin, durumlarının ve taşıma usullerinin belirlenmesidir. Eşyalarınız belirlendikten sonra, başta sökümü yapılacak mobilya grupları ile bilgisayar ve televizyon gibi elektronik eşyalara yönelik işlemler gerçekleştirilmektedir. Sökülen her bir malzeme, itina ile uygun nitelikteki kolilere konulmakta ya da yine uygun nitelikte malzemeler ile ambalajlanmaktadır. Yapacağımız uygulamalar, eşyalarınızın hasar görmesini kesinlik ile engelleyecektir. Tüm eşya grupları itina ile nakliye aracına yüklenecek ve aynı itina ile araçtan indirilerek yeni adreslerinde tekrar kurulum işlemine tabi tutulacak ve neticede faal olarak size teslim edilecektir.

Kadıköy Ofis Taşımacılığı Fiyatları

İşletmemizin sunduğu kadıköy ofis taşımacılığı hizmetleri, garanti kapsamında gerçekleştirilen, seri nakliye anlayışı ve ekonomik bedeller ile bütünleşen, kaliteli bir taşımacılık anlayışını ifade etmektedir.

Evden Eve Nakliyat

Evden Eve Nakliyat

Evden eve nakliyat hizmetinde sunduğumuz ayrıcalıklı ve modern hizmet anlayışı sizler için büyük bir sorun teşkil eden ve sıkıntıya sebep olan tüm problemleri ortadan kaldırmaktadır.

Eşya Depolama

Eşya Depolama

Eşya depolama hizmetini kendi depolama alanları ve kendi çözümleri dahilinde profesyonel ekibi ile sunan firmamız hizmette yakaladığı başarı ile adından söz ettirmidir.

Kurumsal Taşıma

Kurumsal Taşıma

Kurumsal Taşıma hizmeti almak için işin uzmanı bir firma arayan ve tercihleri büyük bir araştırma sonucu kullanan firmalar kalitesi ile marka olmuş firmamızı tercih etmektedirler. .

Şehirler Arası Nakliyat

Şehirler Arası Nakliyat

Yaygın şube ağı ile 81 ile ve bu illerin ilçelerine taşıma hizmeti sunan firmamız bulunduğu ilden başka ile güven içinde bir şehirler arası nakliyat almak isteyen lerin tercih ve iletişim noktasıdır..

Hizmet Bölgelerimiz

Altıntepe Evden Eve Nakliyat
Aydınevler Evden Eve Nakliyat
Bağlarbaşı Evden Eve Nakliyat
Başıbüyük Evden Eve Nakliyat
Büyükbakkalköy Evden Eve Nakliyat