444 8 019

Kartal Eşya Depolama

Kaliteli bir eşya depolama hizmetinin, hem müşteriler hem de eşyalar için gerekli olan her şeyi sunabilmesi gerekmektedir. Müşterilerin bir depolama firmasından beklentisi, eşyalarının zarar görmemesi, çalınmaması ya da herhangi bir sebeple ortadan kaybolmamasıdır. Eşyaların depolama sırasında ihtiyaç duydukları ise, belli miktarda temiz hava ve hijyendir. Çünkü temiz hava eşyaların kötü koku kapmasını engeller ve nemden dolayı çürümelerini önler. Bildiğiniz gibi, eşyaların depodayken çürümesi çok sık karşılaşılan bir durumdur. Bunu engellemek için de yeni bir sistemin depolamada kullanılması şart olmuştur. Kartal eşya depolama ile siz de kaliteli bir eşya depolama hizmeti alabilirsiniz.

kartal eşya depolama

kartal eşya depolama

Kartal Havalandırmalı Eşya Depolama

Depolarda kullanılan bu yeni sistem, havalandırmalı eşya depolama sistemi olarak adlandırılır. Ana depomuza, sadece Kartal eşya depolama ekipleri değil İstanbul’un her yerinden gelen ekipler eşya getirmektedir. Geniş kapasiteli depomuzda bulunan eşyaların hepsi ayrı odalarda müşteriye özel olarak bulunur. Her odanın kapısının kilidini tek bir müşteri açar. Havalandırma sisteminin kullanılması ile de depolar hem hava alarak böceklerin üremesini engeller hem de eşyalarınızın hava almasını sağlar.

Kartal Eşya Depolama ve Eşyaların Korunması 

Kartal eşya depolama ‘da, eşyalarınız hırsızlara karşı da güvenli bir şekilde korunur. Genellikle korumalı alanlarda kurulan depolarımız sürekli bir şekilde bekçi gözetimindedir. Eşyalarınız, yerleştirilmeden önce sigortalanır ve doğal afetlerden zarar görürlerse sigorta şirketinden para almanız mümkün olur.

Evden Eve Nakliyat

Evden Eve Nakliyat

Evden eve nakliyat hizmetinde sunduğumuz ayrıcalıklı ve modern hizmet anlayışı sizler için büyük bir sorun teşkil eden ve sıkıntıya sebep olan tüm problemleri ortadan kaldırmaktadır.

Eşya Depolama

Eşya Depolama

Eşya depolama hizmetini kendi depolama alanları ve kendi çözümleri dahilinde profesyonel ekibi ile sunan firmamız hizmette yakaladığı başarı ile adından söz ettirmidir.

Kurumsal Taşıma

Kurumsal Taşıma

Kurumsal Taşıma hizmeti almak için işin uzmanı bir firma arayan ve tercihleri büyük bir araştırma sonucu kullanan firmalar kalitesi ile marka olmuş firmamızı tercih etmektedirler. .

Şehirler Arası Nakliyat

Şehirler Arası Nakliyat

Yaygın şube ağı ile 81 ile ve bu illerin ilçelerine taşıma hizmeti sunan firmamız bulunduğu ilden başka ile güven içinde bir şehirler arası nakliyat almak isteyen lerin tercih ve iletişim noktasıdır..

Hizmet Bölgelerimiz

Altıntepe Evden Eve Nakliyat
Aydınevler Evden Eve Nakliyat
Bağlarbaşı Evden Eve Nakliyat
Başıbüyük Evden Eve Nakliyat
Büyükbakkalköy Evden Eve Nakliyat