444 8 019

Labaratuvar Taşımacılığı

En hassas nakliye işlemlerinden biri de kuşkusuz ki laboratuvar taşıma “dır. İstanbul nakliyat olarak sizlere bu işlemlerinizde en hassas ve titiz çalışma örneğini gerçekleştirmekteyiz. Nakliye esnasında her taşınacak olan malzemenizin ne kadar önemli ve değerli olduğunu biliyoruz. Bu nedenle de oldukça profesyonel bir ekip ile sizlere hizmet sunmaktayız. Müşteri memnuniyeti esaslı yürüttüğümüz çalışmaların kapsamında, özel klinikler, hastaneler, tıp merkezleri ve her türlü laboratuvar alanı da bulunmaktadır.

Öncelikle mutlak suretle laboratuvarınıza nakliye öncesi ekspertizlerimiz ile gelmekteyiz. Bu da fizibilite çalışmalarımızın sağlıklı sonuç vermesi için gereklidir. Ne kadar taşınacak malzeme ve teknik ekipman olduğu tespit edilir. Buna göre getirilecek olan taşıma malzemelerimiz belirlenir. Örneğin laboratuvar taşıma işlemlerimizde malzemelerinizin ve cihazlarınızın zarar görmemesi adına; sepet, kutu, köpük, file, sünger, sandık, jel tekerlekli el arabası ve çok daha fazla malzemeye ihtiyaç duymaktayız. Bu nedenle fizibilite çalışmasında bu ürünlerden ne kadarına ihtiyacımız olduğu tespit edilmektedir.

labaratuar taşımacılığı

labaratuar taşımacılığı

Labaratuar Taşımacılığı Nakliyesi

Laboratuvar taşıma çalışmalarımız esnasında tüm malzeme ve cihazlarınız sandıklanmakta ve sigortalanmaktadır. Böylece kolaylıkla taşınmaktadır ve bir zarar görmemektedir. Nakliyat işlemlerimiz sırasında sıkıntı çıkmaması adına özel araçlar ile eşyalarınızı taşımaktayız. Nakliye işlemlerimizde kullandığımız araçlar tamamen çelik kasalıdır. Ayrıca süspansiyonlu olduğu için sarsıntılara karşı korunaklıdır. Böylelikle nakliye işlemlerinizde malzemeleriniz herhangi bir zarar görmeyecektir..

Evden Eve Nakliyat

Evden Eve Nakliyat

Evden eve nakliyat hizmetinde sunduğumuz ayrıcalıklı ve modern hizmet anlayışı sizler için büyük bir sorun teşkil eden ve sıkıntıya sebep olan tüm problemleri ortadan kaldırmaktadır.

Eşya Depolama

Eşya Depolama

Eşya depolama hizmetini kendi depolama alanları ve kendi çözümleri dahilinde profesyonel ekibi ile sunan firmamız hizmette yakaladığı başarı ile adından söz ettirmidir.

Kurumsal Taşıma

Kurumsal Taşıma

Kurumsal Taşıma hizmeti almak için işin uzmanı bir firma arayan ve tercihleri büyük bir araştırma sonucu kullanan firmalar kalitesi ile marka olmuş firmamızı tercih etmektedirler. .

Şehirler Arası Nakliyat

Şehirler Arası Nakliyat

Yaygın şube ağı ile 81 ile ve bu illerin ilçelerine taşıma hizmeti sunan firmamız bulunduğu ilden başka ile güven içinde bir şehirler arası nakliyat almak isteyen lerin tercih ve iletişim noktasıdır..

Hizmet Bölgelerimiz

Altıntepe Evden Eve Nakliyat
Aydınevler Evden Eve Nakliyat
Bağlarbaşı Evden Eve Nakliyat
Başıbüyük Evden Eve Nakliyat
Büyükbakkalköy Evden Eve Nakliyat