444 8 019

Para Kasası Taşımacılığı

Yeni almış olduğunuz kasayı istediğiniz yere getirebiliyoruz. İstediğiniz takdirde para kasasını yere monte edebiliyoruz. Yere monte edilmesinin sebebi kasanın daha güvenli olması ve ağır kapısının açılmasından dolayı devrilmesini önlemek için önem taşıyor. Firmamız özel nakliye aracı ile para kasası taşımacılığı görevlerini güvenilir ve hızlı bir şekilde gerçekleştiriyor. Araçlarımız ve taşıma malzemelerimiz bu taşımacılık türü için özel yapılmıştır.

Para kasası taşımacılığı diğer taşımacılıklar kadar önemlidir. Her hangi bir lojistik aracına koyup taşıma işlemi yapılmaması gerekiyor. Uzmanların bilinçli bir şekilde kasayı monteli ise sökmesi, paketlemeli ve kasaya özel yapılmış araca yüklemesi gerekir. Her hangi bir firma normal bir araçla yükleme yaptığında kasa devrilip zarar görebilir. Araçlarımız para kasası gibi ağır eşyaları taşımaya donanımlıdır. Özel vinçle birlikte kamyonete yüklenip yol esnasında her hangi bir zarar görmemesi için özel aparat ve malzemeler ile birlikte sabitlenmektedir.

para kasası taşıma

para kasası taşıma

Para Kasası Nakliyesi

Kasalar hem ağır hem de büyük olma sebeplerinden dolayı normal bir koliye koyup ya da poşete sarıp taşınması mümkün değildir. Özel paketleme malzemesinin kullanılarak ambalajlamasının yapılması gerekiyor. Para kasası taşımacılığı donanım gerektiren bir türdedir. Sıradan araçlarla yapılmaması içerisinde bulundurduğunuz değerli eşyalar ve kasanız için oldukça güvenli olacaktır. Firmamız sizlere güvenilir bir hizmet vermek için gereken tüm donanımlara sahiptir. Kurumsallaşmanın hedefi ile birlikte müşteri memnuniyetine son derece önem vermekteyiz.

Evden Eve Nakliyat

Evden Eve Nakliyat

Evden eve nakliyat hizmetinde sunduğumuz ayrıcalıklı ve modern hizmet anlayışı sizler için büyük bir sorun teşkil eden ve sıkıntıya sebep olan tüm problemleri ortadan kaldırmaktadır.

Eşya Depolama

Eşya Depolama

Eşya depolama hizmetini kendi depolama alanları ve kendi çözümleri dahilinde profesyonel ekibi ile sunan firmamız hizmette yakaladığı başarı ile adından söz ettirmidir.

Kurumsal Taşıma

Kurumsal Taşıma

Kurumsal Taşıma hizmeti almak için işin uzmanı bir firma arayan ve tercihleri büyük bir araştırma sonucu kullanan firmalar kalitesi ile marka olmuş firmamızı tercih etmektedirler. .

Şehirler Arası Nakliyat

Şehirler Arası Nakliyat

Yaygın şube ağı ile 81 ile ve bu illerin ilçelerine taşıma hizmeti sunan firmamız bulunduğu ilden başka ile güven içinde bir şehirler arası nakliyat almak isteyen lerin tercih ve iletişim noktasıdır..

Hizmet Bölgelerimiz

Altıntepe Evden Eve Nakliyat
Aydınevler Evden Eve Nakliyat
Bağlarbaşı Evden Eve Nakliyat
Başıbüyük Evden Eve Nakliyat
Büyükbakkalköy Evden Eve Nakliyat