444 8 019

Parça Eşya Taşımacılığı

Parça Eşya Taşımacılığı genelde eşyası az olan kişiler yada bazı eşyalarını bulunduğu il yada ilçeden başka bir ilçedeki kendi veya ailesinden bir başkasına göndermek için kişilerin tercih ettiği ekonomik ve sıkıntısız birkaç kişinin eşyası ile yapılan nakliye hizmetlerine denmektedir. Parça Eşya Taşıma ile aynı yöne giden başka eşyalarla braber büyük bir araca yüklenen eşyalar kasa içine özel sınıflandırılarak yerleştirilir. Eşyaların teslim alımında alınan eşyaların listesi alınıp teslim edilirkende bu liste üzerinden karşı tarafa teslim edilir. Firma olarak bu hizmetin ilk uygulayanlarından olmamız, tecrübemizin ne denli büyük olduğunu yaşanan müşteri memnuniyeti ile de tescillenmiştir.

ambalajlama9

ambalajlama9

İstanbul Parça Eşya Taşımacılığı

Parça Eşya Taşımacılığı ‘nda taşınacak eşyaların listesi ve gideceği konumlar tespit edilerek ilk teslim edilecek eşya kasanın en sonuna yüklenir teslim edilecekleri bölgelere göre araç kasalarının içine yerleştirilir. Araç içine yerleştirilen tüm eşyalar araç içinde bulunan özel aparat ve ekipmanlarla devrilmelere birbirlerinin içine girmelerin hasar almalarına mani olunur. Bugüne kadar yüzlerce müşterimize parça eşya taşımacılığı hizmetini sorunsuz vermenin mutluluğunu taşımakta sizlerede kaliteli hizmet almanın mutluluğunu yaşatmanın keyfi içindeyiz.Bu başarımızı bu kalitemizi koruma adına sürekli çalışmalarımızı gelişen teknoplojlere göre yenilemekteyiz.

Evden Eve Nakliyat

Evden Eve Nakliyat

Evden eve nakliyat hizmetinde sunduğumuz ayrıcalıklı ve modern hizmet anlayışı sizler için büyük bir sorun teşkil eden ve sıkıntıya sebep olan tüm problemleri ortadan kaldırmaktadır.

Eşya Depolama

Eşya Depolama

Eşya depolama hizmetini kendi depolama alanları ve kendi çözümleri dahilinde profesyonel ekibi ile sunan firmamız hizmette yakaladığı başarı ile adından söz ettirmidir.

Kurumsal Taşıma

Kurumsal Taşıma

Kurumsal Taşıma hizmeti almak için işin uzmanı bir firma arayan ve tercihleri büyük bir araştırma sonucu kullanan firmalar kalitesi ile marka olmuş firmamızı tercih etmektedirler. .

Şehirler Arası Nakliyat

Şehirler Arası Nakliyat

Yaygın şube ağı ile 81 ile ve bu illerin ilçelerine taşıma hizmeti sunan firmamız bulunduğu ilden başka ile güven içinde bir şehirler arası nakliyat almak isteyen lerin tercih ve iletişim noktasıdır..

Hizmet Bölgelerimiz

Sahrayıcedit Evden Eve Nakliyat
Selamiçeşme Evden Eve Nakliyat
Suadiye Evden Eve Nakliyat
Şaşkınbakkal Evden Eve Nakliyat
Şenesevler Evden Eve Nakliyat