444 8 019

Parsiyel Taşıma

Parsiyel taşımacılık az eşyanız varsa tercih etmeniz gereken bir nakliye tarzıdır. Sizin eşyalarınız ile aynı istikamette olan bir başka müşterinin eşyalarının aynı araçla taşınması parsiyel taşımadır. Böylece hem daha az yakıt tüketilir hem de daha az para ödersiniz. Böylece hem siz hem de ithal ettiğimiz yakıttan kar eden ülkemiz kazanır. Parsiyel taşıma işiyle uğraşan birçok firma var. Bunlar arasında iyi bir tercih yaparak kolayca işinizi halledebilirsiniz. Parsiyel taşıma sizin için en iyi taşıma tarzı olabilir. Hem kolay hem ekonomik olan bu taşıma tarzı eşya nakliye edecekseniz mutlaka düşünmeniz gereken bir durumdur. Parsiyel taşıma ile uygun fiyata eşyalarınızı taşıtabilirsiniz.

parsiyel taşıma

parssiyel taşıma

Parsiyel Taşımacılık Nasıl Olur..?

Parsiyel taşıma ‘da firmaya başvurduktan sonra firma aynı güzergâhtaki müşterileri belirler. Onların eşyalarını indirme sırasına alma sırası yapar. Önce inecekleri öne sonra inecekleri ise arkaya yerleştirerek vakit tasarrufu yapar. Ardından bu eşyalarınızı sırayla teslim eder. Sizde eşyalarınızı parsiyel taşıma ile taşıtarak taşıma ücretini ucuzlatabilir ve daha ekonomik bir taşıma işlemi gerçekleştirebilirsiniz. Butaşıma işlemi evden eve nakliyeye göre çok ucuz oluyor. Çünkü araca değil taşıyacağınız kadar eşyaya para ödüyorsunuz. Mesela 1 metreye 1 metre boyutunda 100 kilogram eşyanız var. Bunu evden eve nakliye ile götürseniz parayı gene aynı ödersiniz. Ama parsiyel taşımacılıkla taşırsanız çok daha uygun fiyata taşıma işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Çünkü eşya boyutu ve kilosuna göre ücret ödersiniz. Böylece daha ekonomik eşya taşımış olursunuz, cebinizden daha az para çıkar.

Parsiyel Taşıma Sorunları

Parsiyel taşıma sırasında normal taşımada da oluşabilecek sorunlar oluşabilir. Bunların dışında eşya karışma sorunu olabilir. Bu sorunu da iyi bir firmaya başvurarak çözebilirsiniz. İyi bir firma düzenli bir taşıma sistemiyle size hiç sorun yaşatmaz eşyalarınızı düzgün bir listeye göre kontrol ederek verirse bir sorun oluşmaz. Gene de bir sorun çıkarsa firmaya başvurup eşyanızı yanlışlıkla alan kişiden geri alırsınız. Bu gibi durumlarla karşılaşmamak için en iyisi iyi ve güvenilir bir parsiyel taşımacılık firmasına başvurmak. Parsiyel taşıma işi düzgün yapılmazsa çok sorun oluşabilir.

Evden Eve Nakliyat

Evden Eve Nakliyat

Evden eve nakliyat hizmetinde sunduğumuz ayrıcalıklı ve modern hizmet anlayışı sizler için büyük bir sorun teşkil eden ve sıkıntıya sebep olan tüm problemleri ortadan kaldırmaktadır.

Eşya Depolama

Eşya Depolama

Eşya depolama hizmetini kendi depolama alanları ve kendi çözümleri dahilinde profesyonel ekibi ile sunan firmamız hizmette yakaladığı başarı ile adından söz ettirmidir.

Kurumsal Taşıma

Kurumsal Taşıma

Kurumsal Taşıma hizmeti almak için işin uzmanı bir firma arayan ve tercihleri büyük bir araştırma sonucu kullanan firmalar kalitesi ile marka olmuş firmamızı tercih etmektedirler. .

Şehirler Arası Nakliyat

Şehirler Arası Nakliyat

Yaygın şube ağı ile 81 ile ve bu illerin ilçelerine taşıma hizmeti sunan firmamız bulunduğu ilden başka ile güven içinde bir şehirler arası nakliyat almak isteyen lerin tercih ve iletişim noktasıdır..

Hizmet Bölgelerimiz

Kalamış Evden Eve Nakliyat
Kazasker Evden Eve Nakliyat
Kızıltoprak Evden Eve Nakliyat
Koşuyolu Evden Eve Nakliyat
Kozyatağı Evden Eve Nakliyat