444 8 019

Parsiyel Taşımacılığı

Nakliyeciliğin en önemli hizmetlerinden biri olan parsiyel taşımacılığı, bu hizmeti tercih eden müşterilere büyük avantajlar sağlamaktadır. Öncelikle bu taşımacılık sistemin oldukça büyük tırlar ile yapıldığını ve bir anlamda kargo görevi gördüğünü söyleyebiliriz. Çünkü böyle bir taşımacılıkta bir ev ya da bir ofis dolusu eşya değil parça eşya taşımacılığı yapılıyor. Bir yerden başka bir yere gitmesi gereken eşyalar için koca bir kamyon kiralamak yerine, başka kişilerin eşyaları ile birlikte taşınacak ama çok daha ekonomik bir şekilde taşınacak olan eşyalarınız için parsiyel taşıma sistemini tercih etmeniz mümkün.

ambalajlama1

ambalajlama1

İstanbul Parsiyel Taşımacılığı Nasıl Yapılır?

Dolayısıyla İstanbul parsiyel taşımacılığı ‘nı parça eşya taşıma sistemi olarak düşünebilirsiniz. Bu işlemin gerçekleştirilmesinde büyük tırların kullanıldığını söylemiştik. Bu tırlar, götürülmesi sağlanacak eşyaların büyüklük ve miktarına göre parsellere ait oluyor ve kapladıkları alana göre ücretlendirme yapılıyor. Aynı güzergah üzerinde taşınacak olan eşyalar aynı nakliye aracına yükleniyor ve bunun yanında en son bırakılacak eşyanın ilk önce yüklenmesi yapılıyor. Bu sayede eşyaları boşaltıp doldurmak gibi durumlar ile uğraşmaya gerek kalmıyor hem de eşyaların sarsıntılardan dolayı bozulup kırılma ihtimali ortadan kaldırılıyor.

Parsiyel Taşıma İle Hangi Eşyaları Gönderebilirsiniz? 

Parsiyel taşımacılığı sayesinde tek parça halinde gidecek eşyalarınızı ya da birkaç eşyayı birlikte gönderebilmeniz mümkün. Bu hizmetin tercih edilmesi daha çok piyano buzdolabı ya da diğer beyaz eşyalar için söz konusu olmaktadır.

Evden Eve Nakliyat

Evden Eve Nakliyat

Evden eve nakliyat hizmetinde sunduğumuz ayrıcalıklı ve modern hizmet anlayışı sizler için büyük bir sorun teşkil eden ve sıkıntıya sebep olan tüm problemleri ortadan kaldırmaktadır.

Eşya Depolama

Eşya Depolama

Eşya depolama hizmetini kendi depolama alanları ve kendi çözümleri dahilinde profesyonel ekibi ile sunan firmamız hizmette yakaladığı başarı ile adından söz ettirmidir.

Kurumsal Taşıma

Kurumsal Taşıma

Kurumsal Taşıma hizmeti almak için işin uzmanı bir firma arayan ve tercihleri büyük bir araştırma sonucu kullanan firmalar kalitesi ile marka olmuş firmamızı tercih etmektedirler. .

Şehirler Arası Nakliyat

Şehirler Arası Nakliyat

Yaygın şube ağı ile 81 ile ve bu illerin ilçelerine taşıma hizmeti sunan firmamız bulunduğu ilden başka ile güven içinde bir şehirler arası nakliyat almak isteyen lerin tercih ve iletişim noktasıdır..

Hizmet Bölgelerimiz

Sahrayıcedit Evden Eve Nakliyat
Selamiçeşme Evden Eve Nakliyat
Suadiye Evden Eve Nakliyat
Şaşkınbakkal Evden Eve Nakliyat
Şenesevler Evden Eve Nakliyat