444 8 019

Piyano Taşımacılığı

Ülkemizde çok az evde bulunan piyano hassas iç gövdesi ile nakliyesi çok zor olan bir eşya. Ama şimdi internette bu işi yapan firmalar kolayca bulunabiliyor. Piyanonun kendisi gibi hassas bir nakliye süreci var. Çoğu insanın sadece filmlerde gördüğü piyano taşımacılığı böylece bir işi kolu olarak hatta belki de bir lojistik kavrama dönüşerek hayatımıza giriyor. Piyanolar gibi büyük kasa ve özel sanat koleksiyonların taşınması da nakliye sektörünün en dikkatli hareket ettiği iş sahalarından.

Dinlemenin ayrı bir zevk olduğu piyanolar duvar piyanosu, konsol piyano, yarım veya tam kuyruklu piyano, konser piyanosu olarak çeşitleniyorlar. Şüphesiz en değerli olanlarından biri antika piyanolar. Ama hepsi hem ağırlıkları hem de hassas iç yapıları ile piyano taşımacılığı işini yapanlara zor anlar yaşatabiliyorlar.

 

piyano taşıma

pityano taşıma

Piyano Taşıma İle Güvendesiniz..

Üstelik piyano sadece çok güzel sesli bir müzik aleti olarak kalmıyor, çeşit çeşit olabiliyor. Bu durumda her biri için ayrı taşıma şekli yapılıyor. Ama genel olarak üst kapak, nota kapağı ve sökülebilir katmanlar öncelikle sökülüyor, bu parçalar ve ana gövde yumuşak ama kalın özel battaniyelere sıkıca sarılıyor. Ayakları da sökülen piyano bir kızağa alınıyor. Gerektiğinde özel araç çağrılabiliyor. Çünkü ağırlıkları çok fazla. Şekline göre 300 kiloyu geçen piyanolar var. Piyano taşımacılığı baştan sona işi bilen profesyonel bir ekip tarafından yapılıyor.

Evden Eve Nakliyat

Evden Eve Nakliyat

Evden eve nakliyat hizmetinde sunduğumuz ayrıcalıklı ve modern hizmet anlayışı sizler için büyük bir sorun teşkil eden ve sıkıntıya sebep olan tüm problemleri ortadan kaldırmaktadır.

Eşya Depolama

Eşya Depolama

Eşya depolama hizmetini kendi depolama alanları ve kendi çözümleri dahilinde profesyonel ekibi ile sunan firmamız hizmette yakaladığı başarı ile adından söz ettirmidir.

Kurumsal Taşıma

Kurumsal Taşıma

Kurumsal Taşıma hizmeti almak için işin uzmanı bir firma arayan ve tercihleri büyük bir araştırma sonucu kullanan firmalar kalitesi ile marka olmuş firmamızı tercih etmektedirler. .

Şehirler Arası Nakliyat

Şehirler Arası Nakliyat

Yaygın şube ağı ile 81 ile ve bu illerin ilçelerine taşıma hizmeti sunan firmamız bulunduğu ilden başka ile güven içinde bir şehirler arası nakliyat almak isteyen lerin tercih ve iletişim noktasıdır..

Hizmet Bölgelerimiz

Sahrayıcedit Evden Eve Nakliyat
Selamiçeşme Evden Eve Nakliyat
Suadiye Evden Eve Nakliyat
Şaşkınbakkal Evden Eve Nakliyat
Şenesevler Evden Eve Nakliyat