444 8 019

Sigortalı Taşıma

Tüm Nakliye hizmetlerinde uzman personel kaliteli mazlemeler kullanılmakta, sizlerin ve eşyalarınızın güvenli birşekilde taşınması adına sorumluluk gereği elimizden gelen azmi gayerti gösteriyoruz. Müşteri kadar hizmeti veren firmada taşımanın iki taraf arasında herhangi bir tartışma yaşanmadan mutlu ve memnuniyet dahilinde gerçekleşmesini ister. Ama genede bazen istenmedende olsa bazı akasaklılar olabilir, Taşıma beden gücüne dayalı olduğu için ani düşmeler yada çaprma gibi olumsuz etkenler taşınacak eşyada maddi zarara yol açmakta hatta eşyayı kullanılamaz hale getirmektedir. Bunun önüne geçmek adına eşyalarınızı taşıma öncesi sigortalı taşıma hizmeti dahilinde sigortalıyoruz.

sigortalı taşıma

sigortalı taşıma

Sigortalı Taşıma İle Güvendesiniz..

Bugün Nakliyat hizmetlerinde sigortalı taşımacılık hizmeti veren firmaların saysının az olması diğerlerinin + bir maliyet yaratması nedeni ile bu hizmeti sunmaması taşıma sonrasında yaşanan olumsuzlukların ve kayıpların karşılanmaması, müşteride üzüntü ve memnuniyetsizlik yaratmış, sektörün korkulur bir sektör haline gelip tüm firmaların aynı kategoride düşünülmesine sebebiyet vermiştir. Biz işimizi önemseyen müşteriye ücretsiz ekspertiz, ambalajlama, monte demonte ve sigortalı taşımacılık avantajlarındı sunan bundan faydalanmalarını sağlayan kurumsal güçlü firmayız.

Evden Eve Nakliyat

Evden Eve Nakliyat

Evden eve nakliyat hizmetinde sunduğumuz ayrıcalıklı ve modern hizmet anlayışı sizler için büyük bir sorun teşkil eden ve sıkıntıya sebep olan tüm problemleri ortadan kaldırmaktadır.

Eşya Depolama

Eşya Depolama

Eşya depolama hizmetini kendi depolama alanları ve kendi çözümleri dahilinde profesyonel ekibi ile sunan firmamız hizmette yakaladığı başarı ile adından söz ettirmidir.

Kurumsal Taşıma

Kurumsal Taşıma

Kurumsal Taşıma hizmeti almak için işin uzmanı bir firma arayan ve tercihleri büyük bir araştırma sonucu kullanan firmalar kalitesi ile marka olmuş firmamızı tercih etmektedirler. .

Şehirler Arası Nakliyat

Şehirler Arası Nakliyat

Yaygın şube ağı ile 81 ile ve bu illerin ilçelerine taşıma hizmeti sunan firmamız bulunduğu ilden başka ile güven içinde bir şehirler arası nakliyat almak isteyen lerin tercih ve iletişim noktasıdır..

Hizmet Bölgelerimiz

Altıntepe Evden Eve Nakliyat
Aydınevler Evden Eve Nakliyat
Bağlarbaşı Evden Eve Nakliyat
Başıbüyük Evden Eve Nakliyat
Büyükbakkalköy Evden Eve Nakliyat