444 8 019

Ücretsiz Ekspertiz

İş dünyasında gelişen kaliteli hizmet anlayışı ve giderek yükselen standartlar taşımacılık işinde de yeni kavramlar oluşturdu. Yükün bir yerden bir yere götürülmesinin çok ötesinde, nakliye işini yapan firmalar yeni kolaylıklarla bu alanda çıtayı daha da yükseltiyorlar. Ücretsiz ekspertiz hizmeti bu amaçla firmalar tarafından sunulan ve müşteri memnuniyetini hedefleyen bir hizmet.

Ekspertiz inceleme anlamına geliyor ve yapılacak iş öncesi durumun ayrıntılı olarak planlanması ve gerekirse belgelenmesi demek oluyor. Bunun taşımacılık sektörüne yansıması firma görevlisinin eve gelip taşınacak eşyanın büyüklüğünü, miktarını, nasıl taşınabileceğini, yüklemeyi, ne zaman ve neyle taşınacağını, yeni eve eşyanın yerleştirilme durumunu, hatta gerekirse çift sefer yapılması gibi ayrıntıları müşteri ile planlaması şeklinde oluyor. Bu ön keşif için herhangi bir ücret ödenmiyor. Sonrasında iş ücretsiz ekspertiz sırasındaki planlamaya göre gerçekleşiyor.

ücretsiz ekspertiz

ücretsiz ekspertiz

Ekspetiz Hizmeti

Nakliye firmaları ‘nın sıklıkla kullandığı bu ön keşif hizmetinin başka bir iş kolunda daha uygulaması var. Ücretsiz ekspertiz hizmeti antikacılık alanında da kullanılıyor. Özellikle antika alımı ve satışı yapan kişiler ve müzayede firmaları bu uygulamayı kesinlikle kullanıyorlar. Gene ücretsiz ekspertiz olarak sunulan bu işlemin sonucu, doğal olarak antika satışı konusunda kesin bir taahhüt olarak kabul edilmiyor. Daha ziyade antika eşyaların kaynağını doğrulama ve değerleri hakkında sahibine bir fikir verme amacını taşıyor.

Evden Eve Nakliyat

Evden Eve Nakliyat

Evden eve nakliyat hizmetinde sunduğumuz ayrıcalıklı ve modern hizmet anlayışı sizler için büyük bir sorun teşkil eden ve sıkıntıya sebep olan tüm problemleri ortadan kaldırmaktadır.

Eşya Depolama

Eşya Depolama

Eşya depolama hizmetini kendi depolama alanları ve kendi çözümleri dahilinde profesyonel ekibi ile sunan firmamız hizmette yakaladığı başarı ile adından söz ettirmidir.

Kurumsal Taşıma

Kurumsal Taşıma

Kurumsal Taşıma hizmeti almak için işin uzmanı bir firma arayan ve tercihleri büyük bir araştırma sonucu kullanan firmalar kalitesi ile marka olmuş firmamızı tercih etmektedirler. .

Şehirler Arası Nakliyat

Şehirler Arası Nakliyat

Yaygın şube ağı ile 81 ile ve bu illerin ilçelerine taşıma hizmeti sunan firmamız bulunduğu ilden başka ile güven içinde bir şehirler arası nakliyat almak isteyen lerin tercih ve iletişim noktasıdır..

Hizmet Bölgelerimiz

Altıntepe Evden Eve Nakliyat
Aydınevler Evden Eve Nakliyat
Bağlarbaşı Evden Eve Nakliyat
Başıbüyük Evden Eve Nakliyat
Büyükbakkalköy Evden Eve Nakliyat