Antika Taşımacılığı

Antika Taşımacılığı

Antika taşımacılığı ve antika nakliyeciliği hizmetlerinde kurduğu uzman ekibi ile gerçekleştirdiği antika taşıma hizmetini, sorunsuz olarak müşteriye sunmaktadır. Antika eşyalar geçen zaman süre zarfında hassas hale gelmekte, bunların taşınmasında en ufak bir hatanın bile müşteri için ve taşıma firması için büyük sorunlar teşkil etmekte, bu yüzden taşıma hizmeti diğer taşıma hizmetlerinden farklı bir yöntem geliştirerek yapılma zorunluluğu doğmuştur.

Evden Eve nakliyat olsun diğer tüm nakliye hizmet alanları olsun ambalajlamanın sağlıklı yapılabilmesi için hizmet öncesi eşyaların tespiti, hassas eşyaların anlaşılması adına müşteriye sunulacak ücretsiz expertiz hizmeti çok önemlidir.

Antika Taşımacılığı Fiyatları

Antika Taşıma hizmeti için kullanılacak personelin seçimi kadar kullanılacak malzemenin ve materyallerin seçimide önemlidir. antikaların gerek maddi değeri, gerekse manevi değeri paha biçilemez olanlar olduğu düşünülürse, bu hizmeti evden eve nakliyet yada diğer nakliye hizmetleri gibi düşünmemek biraz daha ciddiye alıp titiz bir çalışma yürütmek gerekmektedir. .

antika taşımacılığıAntika Taşımacılığı Nasıl Olur..?

Sanat Eseri olarak değerli olan, Resim, Tablolar, Heykel, mobilya ve benzeri tüm eşyaların ambalajlanmasında önceden ücretsiz ekspertiz tarafından tespit edilip, tespit edilen eşyalar için en uygun malzeme seçilir, Bu Malzemeler usta ve profesyonel kişilerce ambalajlanacak eşyanın paketlenmesinde kullanılır. Hizmetimizde müşteriye taahüt ettiğimiz garanti koşullarına sadık kalma adına çalışma şekli planlanır. Ve Kesinlikle taahüt yerine getirilir. Antika Taşımacılığı, diğer taşıma hizmetlerinin dışında talebin yoğun olduğu hizmet türü olmasa da gene talepler dahilinde müşteriye sunulan gözde nakliye hizmetlerimizdendir.

İstanbul nakliyat firması olarak bu alanda birçok başarılı hizmette pay sahibi olan firmamız gerçekleştirdiği tüm hizmetlerde büyük bir özeverili çalışma, eşyada değer, müşteriye saygı çerçevesinde hareket etmiştir. beli zaman dilimlerinde kendisini yenileyerek artan nakliye taleplerine cevap vermeye çalışan firmamız araç sayısında personel sayısında artışa gitmiş, bugün sadece istanbul değil tüm Türkiyeye şubeler aracılığı ile Şehirler arası nakliyat hizmeti sunmayı başarmıştır.