Atakent Evden Eve Nakliyat

Atakent Evden Eve Nakliyat, Gelişen Teknoloji Çerçevesinde Modern Taşımacılık…

Atakent evden eve nakliyat deyince hemen yüzümüz buruşur çünkü pek çok insan taşınma denen işlemden hiç hoşlanmaz çünkü sıkıcı ve zaman alıcı bir işlemdir. Eğer evinizi rahat bir şekilde taşımak istiyorsanız mutlaka bir nakliyat firması ile anlaşmalısınız

Atakent evden eve nakliyat olarak, Firmamız evden eve nakliyat yaparken çeşitli plan ve programlarla hareket eder öncelikle sağlıklı bir taşınma işlemi için gerekli bir takım notlar alır bunlar:

-Evdeki eşyaların miktarı evin kaç odadan oluştuğunu

-Personel ihtiyacının ne kadar olacağı

-Kullanılabilecek paketleme malzemelerinin notlarının alınması

-Mobilyanın hangi çeşit olduğu

-Eşyaların merdiven yardımıyla mı ya da dışarıdan lift asansörle mi taşınacağını

-Araçların evin bulunduğu caddeye girip girmeyeceğini

atakent evden eve nakliyatAtakent Evden Eve Nakliyat Firmaları

Gerekli bu notlar alındıktan sonra personelimiz ayrılır ve ev taşınmasından bir gün önce ev sahibi ile iletişim haline geçilir ekip evin oda sayısına göre personel sayısı belirlenir.

Personelimiz eşyalarınızı taşıdıktan sonra toplar ve taşır

Önce koltuk takımları ambalajlanır dışarıdan gelecek olan zedelenmelere karşı önlem alınır yine aynı şekilde yemek takımları sandalyeler ve diğer parçalar dâhil özel bir malzemeyle kaplanır herhangi bir çizik veya daha farklı hasarlar olmaması açısından bu işleme önem verilir eşyalarınız gideceği yere götürülmek üzere araçlara yerleştirilir. Siz müşterilerimizi memnun etmek için elimizden gelen hizmeti sizlere sunup bize olan güveninizi boşa çıkarmayacağımızı ve sizi pişman etmeyeceğimizi garanti ederiz. Atakent evden eve nakliyat sizlere kolay bir taşınma işleminin kapılarını açıyor. Atakent evden eve nakliyat ile rahatlıkla taşınabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

cami halısı