Banka Taşımacılığı

Kurumsal olarak kullanılan ve birçok özel yapıya sahip olan bankalar bazı zamanlarda müşterilerine daha geniş olarak hitap etmek için yeni binalara ve ya ofislere taşınmaları gerekir. Bu evrede en büyük dert ise banka eşyalarının taşınması gelir. Özellikle büyük bankalarda mevcut olan kasalar, Atm, para sayma makinaları ve bilgisayarların nakilleri oldukça zordur. Tüm bu durumların farkında olan firmamız son teknoloji sayesinde yeni bir banka taşımacılığı sistemi geliştirmiştir. Bu sistem ile beraber oldukça kısa bir sürede kurumsal bankalarınız yeni binalarına ve ofislerinize özel olarak taşınmaktadır. Firmamız bünyesinde banka taşımacılığı işlemleri için özel araçlar ve malzemeler kullanılmaktadır.

banka-tasimaciligi

Banka Taşıma, Atm Taşıma Hizmetleri

Her insan mutlaka ama mutlaka bir banka ile çalışıyordur. Bankalardan geceleri para çekmek için kullanılan Atm’ler son derece ağır aletlerdir. Bu aletleri taşımak oldukça zordur. İşte bu zorluğu azaltmak isteyen firmamız bunun için sizlere özel araçlar ile hizmet vermektedir. Firmamız bünyesinde bulunan ve banka taşımacılığı işlemlerinde kullanılan bu büyük araçlar ile birlikte Atm’ler çok daha rahat bir şekilde taşınmaktadır.

Banka Nakliyesi

Sadece Atm’ler değil bankada oldukça önemli malzemeler bulunmaktadır. Özel para sayma makineleri ve banka kasaları buna en basit örnektir. Tüm bu eşyalarınızı firmamız personeli özel olarak taşımaktadır. Banka taşımacılığı işlemleri için firmamız bünyesinde özel malzemeler ve özel bir araç filosu bulunmaktadır.