osmanoğlu nakliyat
osmanoğlu nakliyat

Osmanoğlu Evden Eve Nakliyat firması olarak tüm hizmetlerimizi kurumsal çizgimizle profesyonel ve modern nakliye çözümlerini uygulayarak devam ettiriyoruz. Firmamız gerekli tüm izin belgelerine sahip olup belgelerimizi galeri sayfamızdan görebilirsiniz. K3- Belgesi, Teşekkür Belgesi, ÖDYH gibi birçok belgeye sahip olan firmamız resmi statü ile faaliyetlerini yürütmektedir.

Sizlerde eşyalarınızın ve huzurunuzun teminatı için alacağınız hizmetin sorunsuz bir şekilde sunulması adına kurumsal bir firma ile çalışmanız doğru olacaktır.

İstanbul nakliyat firması olarak bu alanda birçok başarılı hizmette pay sahibi olan firmamız gerçekleştirdiği tüm hizmetlerde büyük bir özverili çalışma, eşyada değer, müşteriye saygı çerçevesinde hareket etmiştir. beli zaman dilimlerinde kendisini yenileyerek artan nakliye taleplerine cevap vermeye çalışan firmamız araç sayısında personel sayısında artışa gitmiş, bugün sadece İstanbul değil tüm Türkiye ye şubeler aracılığı ile Şehirler arası nakliyat hizmeti sunmayı başarmıştır.

MÜŞTERİ YORUMLARI