Belgeler

Osmanoğlu Evden Eve Nakliyat firmasıarak tüm hizmetlerimizi kurumsal çizgimizle profesyonel ve modern nakliye çözümlerini uygulayarak devam ettiriyoruz. Firmamız gereklitüm izin belgelerine sahip olup belgelerimizi galeri sayfamızdan görebilirsiniz. K3- Belgesi, Teşşekür Belgesi, ÖDYH gibi birçok belgeye sahip olan firmamız resmi statü ile faaileytleriniyürütmektedir.

Sizlerde eşyalarınızın ve huzurunuzun teminatı için alacağınız hizmetin sosuz bşekilde sunulması adına kurumsal birfirma ile çalışmanız doğru olacaktır.

İstanbul nakliyat firması olarak bu alanda birçok başarılı hizmette pay sahibi olan firmamız gerçekleştirdiği tüm hizmetlerde büyük bir özeverili çalışma, eşyada değer, müşteriye saygı çerçevesinde hareket etmiştir. beli zaman dilimlerinde kendisini yenileyerek artan nakliye taleplerine cevap vermeye çalışan firmamız araç sayısında personel sayısında artışa gitmiş, bugün sadece istanbul değil tüm Türkiyeye şubeler aracılığı ile Şehirler arası nakliyat hizmeti sunmayı başarmıştır.

cami halısı