Esenevler Evden Eve Nakliyat

Esenevler Evden Eve Nakliyat

Esenevler evden eve nakliyat günümüzde bu hizmeti veren firmalar sayesinde güvenilir hale gelsede evini taşıtacak müşteri için zor bir süreçtir. Yıllarca dişinden tırnağından ayırdığı paralar ile aldıkları eşyaların taşıma sırasında zarar görme enndişesi taşınacak bireyleri oldukça sıkıntıya sokmaktadır. Birçok anısının olduğu manevi değeri olan eşyalarının sorumsuz kişiler tarafından gelişigüzel taşınması kullanılamaz hale gelmesi maddi kadar manevi olarakta kayıpların olmasına vesile olmaktadır.

esenevler evden eve nakliyatEsenevler Evden Eve Nakliyat Firmaları

Firmamız müşteri temsilcilerine ulaşmanız sonrasında verdiğiniz bilgiler kapsamında size bir Esenevler evden eve nakliyat planı sunulur. Ama genede siz güvenli ve sorunsuz bir taşıma için mutlaka firmadan ücretsiz sunulan ekspertiz hizmetini almayı unutmayın. Bu sayede hem eşyalarınızın boyutuna göre eleman ve araç türüne göre de ambalaj malzemesi ve ekipman belirlenir. Az eşyanız varsa neden büyük bir kamyon ve fazla personel parası ödeyesiniz ki..

Taşıma günü araç ve personelimiz evinize gelerek tüm eşyalarınızı en uygun şekilde bu iş için özel eğitilmiş elemanlar ile ambalajlarlar. Monte demonte olacak mobilya ve beyaz eşyalarınız yeni adresinde yeniden kolay monte edilecek şekilde sökülüp ambalajlanıp numaralandırılır. Cam eşyalarınız özel ambalaj malzemeleri ile ambalajlanıp yine özel yapılmış kolilere yerleştirilir. Ve üzerine uyarı yazısı yapıştırılır. Araca yüklenirken yolun ve ani oluşabilecek hareketlerin eşyalarınıza zarar vermemesi adına önlem alınır.

Esenevler Evden Eve Nakliyat Şirketleri

Esenevler evden eve nakliyat olarak bilmenizi isteriz ki Her nakliye firması nakliye firması değildir. Lütfen karar aşamasında bunu dikkate alın, aksi taktirde sizler için taşıma bir işkenceye dönüşecek ucuz  diye tercih ettiğiniz firma sizi kaliteli bir hizmet alacağınız fiyatın çok çok üstünde maddi kayıba uğratacaktır ki .. manevi kayıpta bunun cabası.Firmamız sektörde 36 yıldır hizmet veren ve her hizmetinde firma çıkarları değilde müşteri çıkarlarını ön planda tutan bu sayede sektörde taleplerin %78 inin karşılandığı nakliye firmasıdır..

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

cami halısı