Evden Eve Nakliyat Şirketleri

Ofis taşıma, ev taşıma gibi durumlarda evden eve nakliyat şirketleri bir ihtiyaç haline gelmektedir. Birçok nakliye hizmeti veren şirket bulunmaktadır. Kişiler, evden eve nakliyat şirketi arasında seçim yapmakta zorlanmaktadır. Nakliyat şirketlerinin çoğu aynı disiplin ile çalışmaktadır. Ev veya ofis eşyalarını koruyucu kılıflar ile sararak yeni adrese teslim ederek, yerleştirme hizmeti vermektedir. Fakat bazı şirketlerde eşyaların kaybolması, bozulması, kırılması gibi durumlar ile karşılaşılabilmektedir. Bu nedenle evden eve nakliyat firması seçiminde titiz davranmak gerekmektedir. Evden eve hizmeti veren şirketler, verdikleri hizmet boyutlarına, kullandıkları araç gereçlere göre değişik ücretler talep etmektedir.

evden eve nakliyat şirketleri

Evden Eve Nakliyat Firmaları

Evden eve nakliyat firmaları eşyaların güvence altında olması ve müşteri ile şirket arasında problem yaşanmaması adına sigorta sözleşmesi ile çalışmaktadır. Yapılan bu sigorta sayesinde taşınacak olan tüm eşyalar çalınma, hırsızlık, araçta meydana gelebilecek bir hasar nedeniyle eşyaların zarar görmesi, taşıma eşyasında meydana gelen kırık ve bozulmalara karşı güvence altına alınmaktadır. Her evden eve nakliyat şirketleri sigorta sözleşmesi ile çalışmamaktadır. Bu nedenle müşteriler evden eve nakliyat firması arasında seçim yaparken mutlaka sigorta konusunu konuşmalıdır.

Evden eve nakliyat taleplerinizin en güvenli şejkilde hasarsız taşınmasını istemek bu yüzden çalışacağınız firmadan bu konuda güven onayı almak en doğal hakkınızdır. Firma olarak sizlerden gelen her talebin karşılanması ve aldığınız hizmette huzuru yaşamanız için profesyonel bir ekip oluşturan firmamız sürekli kendisini geliştirerek bugün 30 yılı aşkın bir süredir binlerce nakliye hizmetini en üstün ve gelişen teknolojiler doğrultusunda başarı ile gerçekleştirmiştir.

Evden Eve nakliyat hizmeti almak için firmamızı taşıma işleminin yapılacağı günden bir kaç gün önce arayarak firmamzı tarafından sizlere sunulan ve nakliyenin güvenli ve hızlı olması için olmazsa olmazlarından olan ücretsiz expertiz hizmetimizden kesinlikle faydalanmalısınız. Ücretsiz Ekspertiz hizmeti ile eşyalarınızın boyutu türü tespiti yapılmakta, taşıma hizmetini gerçekleştirecek personel sayısı belirlenmekte, kırılma veya hasar oluşma ihtimali yüksek eşyalar belirlenmekte, bu eşyaların güvende taşınması için gerekli ambalaj malzemelerinin temini sağlanmakta, eşyanın boyutuna göre araç temin edilmekte, sizlerin öneriside alınarak bir rapor hazırlanmata, taşıma işlemni için sizlere geniş bilgi verielrek kendinizi güvende ve rahatta hisstemeniz için tüm önlemler alınmaktadır.

Evden Eve Nakliyat Şirketleri Fiyat Aralıkları

Evden Eve nakliyat şirketleri olarak nakliye hizmeti ciddi bir iş olmakla beraber yüksek derecede disiplin ve dikkat gerektiren meslek dalı olup, hata payının minumum olması yada hiç olmaması gerek bir hizmettir. Tüm firmaların gelen taleplerin doğru karşılanması adına elinden geleni yapmaları, müşteri mağduriyetini önleyici çözümler ile hizmeti sunması, nakliyenin korkulan bir hizmet alanı olarak görülmemesini sağlamaları, vicdanı ve iş sorumlulukları arasındadır. Evden eve nakliyat fiyatları olan firmalar sadece eşyaların bir yerden bir yere taşınması hizmetini kapsamamaktadır. Evden eve nakliyatçılar taşıma öncesi, taşıma sırası ve taşıma sonrasında birçok hizmet vermektedir. Eşyaların güvenli ve hasar görmeden taşınması için evden eve nakliyat şirketleri arasında güvenilir olanları tercih edilmelidir.