Evden Eve 

Evden eve firmalarından hizmet almadan önce araştırma yapmak en sağlıklı işlemdir. Ev taşımak her zaman zor ve sizin için külfetli bir iştir. Türkiye’de evden eve nakliyat firmaları arasında güvenilir ve hızlı şekilde asansörlü taşıma yapan firmamız bu sektördeki hizmetlerine devam etmektedir. Taşınacak eşyanız veya eviniz kaçıncı katta olursa olsun en düzgün şekilde bu hizmetinizi yerine getirmekteyiz. Ayrıca paketleme hizmeti ile de ihtiyacınız olan paketleme şekli ne ise ona göre ihtiyacınızı yerine getirmekteyiz.

evden eveEvden Eve Fimaları Asansörlü Taşımacılık

Asansörlü taşımacılık hizmetini başta uygulamaya koyan evden eve firmalarından biri olan şirketimiz, bu işlemi raylı sistemler aracılığı ile en hızlı ve güvenilir şekilde hizmetini sağlamaktadır. Otomatik ve hidrolik asansörlerimiz 20 kata kadar hizmet sağlayabilmektedir. Sorunların yaşanmaması için müşterilerimize sunduğumuz güven sistemidir. Bu sistem ile sıkıntısız taşımacılık sistemi yapılmaktadır. Sistemimize atacağın tek bir fotoğraf ile sistemimiz fotoğrafını çektiğiniz eşyaya göre malzeme seçimi yapmaktadır. Böyle en uygun ambalajlama ile eşyalarınızın taşıması gerçekleşmektedir.

Evden Eve Şirketleri Depolama Hizmeti

Eşyalarınızın güvenilir bir ortamda muhafaza edebilmek adına verdiğimiz bir sistem olan depolama, her türlü eşyanıza en güvenilir yeri sağlayacaktır. Siz değerli müşterilerimiz evden eve firmaları adına en büyük referans kaynağı olmasını söylemekten gurur duyuyoruz. Çünkü müşteri memnuniyeti

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

cami halısı