Hastane taşımacılığı ile, Hastanelerin çok sık yer değiştirmesine pek şahit olmayız. Bunun nedeni hastane içerisinde yer alan mevcut makine ve aletlerin nakliyesinin son derece zor ve zahmetli olmasından kaynaklanır. Büyüyen sağlık sektöründe hasta taleplerini karşılayamayan hastaneler daha büyük bir binaya taşınmak ister. Ancak bu hastana taşıma işlemlerinin zor olması nedeniyle bazı zamanlar bu fikirlerinden vazgeçebilirler.

hastane taşımacılığı
hastane taşımacılığı

İstanbul Hastane Taşımacılığı

Firmamız gelişen vizyonuyla beraber bu iş içinde özel bir çözüm yolu üretmiştir. Firmamız bünyesinde sizlere özel olarak sunulan hastane taşıma yöntemleri ile beraber tüm nakil işlemleriniz büyük bir titizlik ve özveri içerisinde son derece güvenli bir şekilde yapılmaktadır.. İstanbul hastane taşımacılığı, özel araçlar ile eşyaları taşıyoruz..

Firmamız bünyesinde bulunan özel araç filoları tam sizlerin istediği tarzda hızlı ve güvenilir bir nakliye ‘yi sizlere sunmaktadır. Firmamız bünyesinde bulunan araçlar son derece büyük ve konforludur. Araçlarımızda bulunan özel bölme paneller ile birlikte tüm hastane eşyaları son derece güvenli bir şekilde taşınmaktadır. Sizlerde hastana taşıma işlemleri için bir profesyonel yardım istiyorsanız mutlaka bizleri aramalısınız.

ambalajlama

Hastane Nakliyesi, Her Zaman İleriyi Düşünen Vizyonumu İle Sizlere Hizmet Veriyoruz..

Hastane nakliyesi alanında yıllara varan tecrübesini teknoloji ile beraber harmanlayan ve bu şekilde sizlere hizmet sunan firmamız sayesinde artık sizlerde daha güvenilir bir nakliyeye sahip olabilirsiniz. “Osmanoğlu Nakliyat” firmamız içerisinde bulunan tüm nakliye hizmetleri sizlere özel olarak uygun fiyat seçenekleri ile birlikte sunulmaktadır.. Hizmet öncesi ücretsiz ekspertiz ile hastanede ve taşınacak eşyaları inceleyen yöneticimiz, gerekli olan personel ekipman ve ambalaj malzemesini belirler.

ambalajlama20

Tıbbi cihazlar özel üretilmiş ve steril ambalaj malzemeleri ile özel karton ve polyester kutularda steril bir şekilde taşınması ve yüklenmesi yapılır. Bugün İstanbul ‘da hastane taşıma hizmetini gerçekleştirebilecek kapasiteye sahip enden ve lider tek firma olma avantajını elinde bulunduran firmamızın bugüne kadar gerçekleştirdiği bir çok hastane taşımacılığı hizmeti olmuş, hepsinde de %100 müşteri ve güveni sağlanmıştır.

Hastaneleirn taşınması işlemi mutlaka malzeme tercih edilirken hijyenik olması ve çalışanında sağlık koşullarına uygun  hareket etmnei gayesi ile gerçekleşir.

Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir