444 8 019

İstiklal Evden Eve Nakliyat

İstiklal Evden Eve Nakliyat, nakliye sektöründe kendisini verdiği başarılı, hızlı ve profesyonel hizmetler sayesinde kanıtlamış, adını sektöre lider firma olarak yazdırmış, müşterisine %100 güven konusunda kanıtlamıştır. Ekibi ile bir nakliyeyi başlamadan önce şekillendirmesi, ambalajlamadan taşıyacak personel ve araca kadar hepsinin eşyanın boyutu ve türüne göre hesaplanması vereceğimiz hizmete kattığımız değer kadar müşteriye de verdiğimiz değeri simgelemektedir.

İstiklal Evden Eve Nakliye, verdiği her hizmetin kalitesi ile müşteri beğenisi referansı ile kendisine artı olarak döneceğini bilmekte, hizmetinde buna göre personeli ile, müşterisi ile bir aile bağı içinde görerek yapmaya gayret etmektedir..

istiklal evden eve nakliyat

istiklal evden eve nakliyat

İstiklal Evden Eve Taşıma

İstiklal Evden Eve Taşıma taşımacılığı evden eve nakliyat olarak düşünmemiş kurumsal müşterilerine de ofis taşıma, büro taşıma, fabrika taşıma, asansörlü taşıma, şehiriçi nakliyat ve şehirler arası nakliyat alanlarında da çok başarılı ve memnuniyet derecesinde hizmet vermeyi başarmıştır.

İstiklal Nakliyat

İstiklal Nakliyat nakliye hizmetinde en emin ellerden faydalanmanı için basın yayın yada internet yolu ile yanınızda olmaya gayret etmektedir.

İstiklal Evden Eve Nakliyat, nakliyenin diğer hizmet dallarından farklı olduğu ve kendisine özgü çözümler üretmesi ile bu farkı yaşayan istanbul genelinde 1996 yılından beri hizmet veren sağlam yapıya sahip tek firmasıdır

Kuruluşumuzdan bu yana müşteriden gelen tüm talepleri eksiksiz ve kusursuz yerine getirmek, güvenip bizi seçen ve ev taşımacılık hizmetinde huzuru arayan müşterilerimizin, güvenini suistimal etmeme adına gelişen teknolojileri uygulayarak müşteri memnuniyeti sağlanmaya çalışılmaktadır.

Hizmet Bölgelerimiz

Ademyavuz Evden Eve Nakliyat
Atakent Evden Eve Nakliyat
Çakmak Evden Eve Nakliyat
Çamlık Evden Eve Nakliyat
Dudullu Evden Eve Nakliyat