444 8 019

İzmit Evden Eve Nakliyat

Taşınmak gerçekten çok zor bir durumdur. Genellikle çoğu eşyanız kaybolur, kırılır ya da çizilmektedir. Bu nedenle taşınma süreci boyunca çok fazla zorlanılmaktadır. Bu nedenle izmit evden eve firmaları ile taşınmanız size büyük bir yükten kurtaracaktır. Asansörlü taşımacılık kullanan bu firma çok yüksek apartmanlardan bile taşımacılık yapabilmektedir. Çok kalabalık bir ekip sayesin bu işi kısa sürede başaran bu şirket eşyalarınız çizilmesini önlemek öncelikle onları battaniyeye benzer örtülere sarmaktadır.

izmit evden eve nakliyat

izmit evden eve nakliyat

İstanbul İzmit Evden Eve Nakliyat

Birçok firmanın birkaç günde yaptığı bu işi bu firma hem kaliteli hem de hızlı bir biçimde gerçekleştirmektedir. Asansörlü araçlarla birlikte eşyalarınızı indirip araca yüklemektedirler. Ardından taşınacağız yerde eşyaları tekrar asansöre yükleyip yeni evinize taşımaktadır. İstanbul izmit evden eve firmaları mesafeye göre fiyat uygulaması yapmaktadır. Tabi bu fiyat sizin eşya miktarınıza göre de değişmektedir.

İzmit Nakliyat, İzmit Evden Eve Taşıma

İzmit evden eve nakliyat firmamız diğer firmalara göre oldukça güvenli şekilde şehir içerisinde şehir dışında her bölgeye taşınma işlemi yapmaktadır. Bazı firmalar ise şehirler arası taşıma işlemi de yapmaktadır. Zaman zaman müşterilerin eşyalarında eksik, kırık, çizik olmasından dolayı oluşan tartışmalar, bu firma ile olmamaktadır. Eşyalarınızı isterseniz sigortalayan bu firma herhangi bir çizik, kırık olduğunda sigorta ile bu masrafınızı karşılamaktadırlar. Taşımacılık konusuna yeni bir soluk kazandıran bu firmaların kullanımı gün geçtikçe yaygınlaşmaktadır. Eşya miktarınıza göre çalışan sayısını belirleyen firmada 12 kişiye kadar çalışan personel vardır.

Hizmet Bölgelerimiz

Ademyavuz Evden Eve Nakliyat
Atakent Evden Eve Nakliyat
Çakmak Evden Eve Nakliyat
Çamlık Evden Eve Nakliyat
Dudullu Evden Eve Nakliyat