Kiralık Depo

Çok sayıda eşyamız var ve koyacak yer bulamıyoruz. Atmaya da kıyamıyoruz ve çözüm arayışı içerisindeyiz. Tüm bu sorunlarımıza çözüm bulmak için kiralık depo işlemleri bize bu konuda büyük yarar sağlar. Eşyalarımız özel olarak işlemlerden geçirilerek sayım ve kontrol aşamasından geçirilerek kendileri için ayrılmış özel bölmelere yerleştirilir. Buralarda uzun süre muhafaza edilerek istediğimiz zaman dağıtımı sağlanabilir. Anahtar teslimi sayesinde kendimizde giderek mallarımızın kontrolünü yaparız. İstediğimiz zaman dağıtımı gerçekleştirilir. İhtiyaç duyduğumuz an eşyalarımızı teslim alabiliriz. Ve ya eşyalarımızı artık kullanmak istemiyorsak buralarda satışa çıkartılması sağlanarak bize kazanç olarak ta geri dönebilir.

kiralık depo
kiralık depo

İstanbul Kiralık Depo

Kiralık depo hizmeti esnasında herhangi bir engelle karşılaşmamak adına sigorta kapsamında sözleşme yaparak eşyalarımızı oluşabilecek sorunlara karşı istersek sigortalatabiliriz. Böylece daha güvenli şekilde mallarımızı buralara teslim ederiz. Sık sık eşyalarımızın ne durumda olduğunu takip ederek içimizi rahatlatabiliriz. Bunun için bizzat yerine gidebileceğimiz gibi internetten de takibini yapabiliriz.

Kiralık Depo

Kiralık depo işlemiyle evlerimizde büyük ölçüde toparlanma sağlayarak yer açısından rahatlık sağlarız. Eşyalar için ayıracağımız yeri başka amaçlar için kullanabiliriz. Böylece alanımız genişlemiş olur ve bize kullanım kolaylığı sağlar. Sonradan kullanmak istemediğimiz eşyalarımızın buralarda satışa çıkarılmasıyla yararlı bir iş yapmış olur ve bütçemize katkıda bulunuruz. Evlerimiz dar alandan kurtulmuş olur ve daha yararlı amaçlar için kullanılır. Belki evde biz gereğince koruyamayacağımız eşyalarımız buralada daha muhafazalı şekilde saklanır.