Kocaeli Evden Eve Nakliyat

Eski zamanlardan bu yana değişen Kocaeli evden eve nakliyat hizmetleri aynı zamanda hızla gelişerek çok daha kaliteli hizmetler vermeye başlamıştır. Kalite ve bunun yanında hız da nakliye firmalarının misyonunu oluşturmuştur. Çünkü müşteri en hızlı şekilde eşyalarının toplanmasını ve güvenli bir şekilde yerine yerleşmesini talep eder. Nakliye uzmanları bu konuda oldukça gelişmiş tekniklere ve teknolojilere sahiptir. Ekip kişilerinde beraberinde getirilen materyaller ve asansörlü taşıma sistemi gibi teknolojik gelişmeler hem işin daha çabuk yapılmasını hem de daha güvenli yapılmasını sağlamıştır. Böylece hem müşteri memnuniyeti artmış hem de sektör bir adım daha ileri gitmeyi başarmıştır.

kocaeli evden eve nakliyat
kocaeli evden eve nakliyat

Kocaeli Şehirler Arası Nakliyat

Kocaeli nakliyat ve taşımacılıkta fiyatlandırma, şehirler içi ve şehirler arası olmak üzere değişmektedir. Şehirler arası fiyatlandırmada en büyük pay yakıt giderleridir. Yakıt %51′ lik dilimi oluştururken paketleme malzemeleri %11′ lik, taşıma işçiliği %38′ ini oluşturur. Şehirler içi evden eve nakliyatta fiyatlandırmalar ise %18’lik yakıt oranını, %26 paketleme malzeme oranını ve %56’sı taşıma işçiliğinden oluşmaktadır. Bizimle iletişime geçerek fiyatlandırma konusunda, firmamıza doğru bilgileri verip hesaplanması tarafımızdan yapılarak fiyat sunulur. Burada doğru bilgilerden kasıt, eşyaların taşınacağı evin, ofisin veya işyerinin büyüklüğü ile taşıma işleminin yapılacağı yerin mesafesidir. Örneğin, 3+1 büyüklüğünde bir eve taşınacaksanız bizlere, 2+1 gibi yanlış bilgi vermeniz sizin zararınıza olacaktır. Çünkü daha az metrekareye sahip evlere veya işyerlerine daha küçük araçlarımızla taşıma işlemini gerçekleştirmekteyiz. Ayrıca doğru adresi verip doğru km hesabı yapılmalıdır ki sonradan fiyatlandırmada değişiklik yapılmasın.

Ama her şeyden öncesi taşımanın güvenliği için hizmet öncesi mutlaka müşterinin talep etmesi gerek ücretsiz ekspertiz hizmeti olmalıdır. Çünkü bu firmalar tarafından verilmesi zorunlu bir hizmet türüdür ki taşımayı baştan sona sorunsuz geçirmenizde en önemli avantaj kaynağıdır.

Kocaeli Nakliyat

Firmamızda çalışan personellerimiz, taşınacak olan eşyalarınıza gereken demontaj işlemini yapar. Ve her eşyaya uygun  paketleme malzemelerini kullanıp paketleme işlemini yaparak profesyonel bir biçimde eşyalarınızı güvenle taşımaktadırlar. Müşterilerimizin eşyalarının kırılması, çizilmesi gibi endişelerine karşı son derece duyarlılığa sahip olan çalışanları bünyemizde barındırmaktayız. Kocaeli Evden Eve Nakliyat firması olarak taşımacılıktaki deneyimlerimizden dolayı müşterilerimizin menmuniyetini sağlayarak titizlikle işimizi yapmaktayız.