Kurumsal Taşımacılık

Kaliteli hizmet, kurumsal taşıma için olmazsa olmazlardandır. Kurumsal firmalar taşınırken değerli eşyalar ya da önemli belgeler taşınmaktadır. Bu eşyalar sistemli ve etiketli şekilde taşınmazsa eşyaların kaybolma olasılığı yüksektir. En iyi ihtimalle bu evraklar karışabilir. Bu durumlarda çalışmaları engeller. Kurumları maddi açıdan zor durumda bırakabilir.

Kurumsal Taşımacılıkta Kaliteli Hizmet

Kurumsal taşımacılık için mutlaka eksper hizmeti almak gerekir. Eksper ilk olarak eşyaları kontrol ederek bir rapor hazırlar. Planlama da yine ekspertiz tarafından yapılmaktadır. Müşteri nakliyat işlemleri ile ilgili ve fiyatlar ile ilgili bilgiyi bu aşamada alır. Eşyalar uzman ekipler tarafından hazırlanan eşyalar profesyonel çalışmalar ile paketlenir. Demonte edilecek eşya varsa bu işlemler gerçekleşir. Taşınma aşamaları bakımından en önemli aşama paketlemedir. Korunaklı malzemeler ile paketleme yapılır. Genelde eşyaları darbelerden koruyacak havalı naylonlar paketlemede kullanılır.  Elektronik eşyaların paketlenmesine ayrıca önem verilmektedir. Elektronik eşyalar hassas yapısından dolayı taşınması zor olan eşyalardır. Bu konuda bilgili biri paketleme yapmazsa eşyalarda sıkıntılı durumlar oluşabilir.

kurumsal taşıma
kurumsal taşıma

İstanbul Kurumsal Taşıma

Deneyimli firmalar ile İstanbul kurumsal taşıma yapmak önemlidir. Taşıma için deneyim hızlı çalışmayı, eşyaların zarar görmemesini ve sorunların aza indirilmesini etkiler. Banka gibi önemli kurumların taşınmasında numaralı paketler kullanılır. Büyük ve maddi değeri yüksek makineler taşınırken bunlara uygun kutular kullanılır. Tüm bu çalışmalar ancak taşıma deneyimi ile olur. Bilgi ve tecrübe taşımacılıkta oldukça önemli konulardır.

Kurumsal Taşımacılık hizmetinde firmamızı diğer firmalardan ayıran en büyük fark sunduğu hizmette koşulsuz müşteri memnuniyetini sağlama adına gösterilen özveri, ve hizmetin planlı ve koordineli bir bir şekilde plan dahilinde yapılmasıdır. Gelen Talep doğrultusunda önceden tahsis edilen profesyonel personelimiz ile sunulan ücretsiz ekspertiz hizmeti, nakliyeyi şekillemekde, hizmeti belirlenen süre zarfında gerçekleştirmede, özellikle de hata payını sıfıra düşürmede en önemli faktördür. Ücretsiz ekspertiz hizmeti ile ofis içi eşyaların, kurumlardaki tüm eşyaların dökümü yapılmakta, gerekli personel, ekipman, araç belirlenmekte, izlenecek yol raporlar halinde şekillendirilmektedir. .

Kurumsal Nakliyat Nakliye Hizmetleri

Hizmetin gerçekleşmesi özellikle beklenen kalite dahilinde gerçekleşmesi, hazırlanan rapora, aşama aşama riayet edilerek hizmetin yapılmasına, personelin tecrübesine, ekipmanların dayanaklılığına ve sağlamlığına,taşıma ambalajlama ve taşıma yapan personelin dikkatine bağlıdır. Bu yüzden de hizmet aşamasında Kurumsal nakliyat nakliye  firmamızdan bir üst düzey personel taşımayı sürekli organize etmektedir.