Kütahya Evden Eve Nakliyat

Kütahya evden eve nakliyat sadece Kütahya ilinde değil bağlı bulunduğu Ege bölgesi ve diğer bölgelere gerçekleştirmiş olduğu başarılı nakliye hizmetleri bilinmektedir. Müşterisinin her daim aldığı hizmetten memnun ayrıldığı firmamız sektörün modern teknolojilerin uygulamaya konulduğu örnek firması olması başarısını da yakalamıştır. Hizmetimizde önceliğimiz müşterinin iletişime geçtiğinde alacağı hizmet konusunda doğru bilgilerle aydınlatılması, sonrasında a taahhüt edilen her şeyin ayrıtının verilen söz çerçevesinde yerine getirilmesidir.

kütahya evden eve nakliyat

Kütahya Nakliyat Şehirler Arası Taşıma

İster kısa mesafe de yani şehir içinde bir taşınma olsun isterse uzun mesafede yani şehirler arası taşıma olsun en önemli sorun eşyaların zarar görmesidir. Bunun başlıca 2 nedeni vardır, ya eşyaların ambalajlamasında dikkat edilip uygun malzeme yada kalitesiz malzeme kullanılmıştır. Yada araç içinde yerleşimi doğru tanzim edilmemiştir. Firma olarak bizler yaptığımız gerçekleştirdiğimiz tüm hizmetlerde personelimizi de ekipmanlarımızı da birçok elemeden sonra bünyemize katıyoruz. Bizleri sektörde müşteri için cazip seçenekler arasına taşıyan da zaten kurumsal bir yapıya sahip oluşumuz gerekli tüm belge ve tecrübeye sahip oluşumuzdur.

Kalburüstü yapılan taşımacılıklar da bu eşyaların temiz tutulmasına hiç özen gösterilmemektedir. Eşyaların apar topar getirilip bir köşeye atılması sonrasında ev sahibine bir de temizlik masrafı çıkmaktadır. Masrafın yanında eşyaların temizlenmesi bunlar için zaman ayrılması da ayrı bir sıkıntı yaratır. Firmamızda bu gibi durumlara çok özen gösterilmektedir. Eşyalar gerekirse silinip, temizlenip çok titiz bir şekilde taşınmaktadır. Taşıma için kullanılan araçlarımızda düzenli olarak temizlenmekte ve bakımları yapılmaktadır. Son derece modern ve donanımlı araçlarımızla hijyene verdiğimiz önemi göstermekteyiz. Kütahya evden eve nakliyat olarak tüm nakliye süresince her adım çok titiz ve özenle atılmaktadır. Eşyalarınızın zarar görmemesi, kirlenmemesi ve taşınma sırasında herhangi bir aşınma olmaması adına tüm önlemleri çok önceden almaktayız.

Kütahya Evden Eve Nakliyat Firmaları

Ev taşınma işlemi başlamadan önce ambalajlama ekibi evinize gelerek taşınacak eşyaların toplanmasını ve ambalajlanmasını yapar. Özel taşıma şartlarına ve eşyaların yapısına göre yapılan bu işlem eşyaların hiçbir zarara uğramadan taşınması için hayati önem taşımaktadır. Paketlenen eşyalarınız gidilen yeni evde karışmaması için hangi odadan alındıysa ona göre bir numaralandırma sistemi yapılarak taşınır. Bu şekilde oda eşyaları karışmayacaktır. Kurulumu ve dizilimi rahat olacaktır. Evden eve nakliyat şirketi konusundaki seçimleriniz eşyalarınıza verdiğiniz önemin bir göstergesidir.

Bizi diğer Kütahya evden eve nakliyat firmalarından ayıran en önemli özellikte budur yılların verdiği birikimle yaptığımız işe değer katmaya devam ediyoruz. Deneyimleriz sonucunda kendimize bir standart oluşturduk ve bu standardımızı her geçen gün daha da geliştirerek yolumuza devam etmekteyiz