Laboratuvar Taşımacılığı

En hassas nakliye işlemlerinden biri de kuşkusuz ki laboratuvar taşıma “dır. İstanbul nakliyat olarak sizlere bu işlemlerinizde en hassas ve titiz çalışma örneğini gerçekleştirmekteyiz. Nakliye esnasında her taşınacak olan malzemenizin ne kadar önemli ve değerli olduğunu biliyoruz. Bu nedenle de oldukça profesyonel bir ekip ile sizlere hizmet sunmaktayız. Müşteri memnuniyeti esaslı yürüttüğümüz çalışmaların kapsamında, özel klinikler, hastaneler, tıp merkezleri ve her türlü laboratuvar alanı da bulunmaktadır.

labaratuvar taşımacılığı
labaratuvar taşımacılığı

Laboratuvar Taşımacılığı Sağlıklı Hijyen Malzemelerle Taşınır.

Öncelikle mutlak suretle laboratuvarınıza nakliye öncesi ekspertizlerimiz ile gelmekteyiz. Bu da fizibilite çalışmalarımızın sağlıklı sonuç vermesi için gereklidir. Ne kadar taşınacak malzeme ve teknik ekipman olduğu tespit edilir. Buna göre getirilecek olan taşıma malzemelerimiz belirlenir. Örneğin laboratuvar taşıma işlemlerimizde malzemelerinizin ve cihazlarınızın zarar görmemesi adına; sepet, kutu, köpük, file, sünger, sandık, jel tekerlekli el arabası ve çok daha fazla malzemeye ihtiyaç duymaktayız. Bu nedenle fizibilite çalışmasında bu ürünlerden ne kadarına ihtiyacımız olduğu tespit edilmektedir.

Laboratuvar Nakliyesi

Laboratuvar taşımacılığı nakliyesi çalışmalarımız esnasında tüm malzeme ve cihazlarınız sandıklanmakta ve sigortalanmaktadır. Böylece kolaylıkla taşınmaktadır ve bir zarar görmemektedir. Nakliyat işlemlerimiz sırasında sıkıntı çıkmaması adına özel araçlar ile eşyalarınızı taşımaktayız. Nakliye işlemlerimizde kullandığımız araçlar tamamen çelik kasalıdır. Ayrıca süspansiyonlu olduğu için sarsıntılara karşı korunaklıdır. Böylelikle nakliye işlemlerinizde malzemeleriniz herhangi bir zarar görmeyecektir..