Mardin Evden Eve Nakliyat

Mardin Evden eve nakliyat sektöründe profesyonel olarak uzun yıllardır başarılı hizmetler sunmaktayız. Yaşam alanımız ola evlerin taşınması oldukça önem taşımaktadır. Bünyemizde bulunan ağrı merkezimize ulaşarak 7/24 bilgi alabilirsiniz. Nakliye işinizin her aşamasında bilgi alabilirsiniz. Bırakın artık eski dönem taşıma şekillerini, manüel dönem bitti yerini yeni düzenin taşıma şekilleri aldı.

mardin evden eve nakliyat
mardin evden eve nakliyat

Mardin Nakliyat

İnsanlar her şeyi geliştirebildi ama insanların insan olarak kalabilmesini öğrenemedi. Mardin nakliyat olarak bizim farkımızda tam olarak burada başlıyor. İnsan odaklı bir firmayız. Kuruluş felsefemizde maddiyat ve diğer yerlerin yerini insanın duyguları, değer verdiği şeyleri koyduk bu yüzden anılarınızı taşırken sizin gözünüzde görüp, sizin gösterdiğiniz titizliği göstereceğimizden emin olun. Sizi bir yerden bir yere taşırken sizi mağdur etmiyoruz mümkün olduğu kadarıyla sizinde fikirlerinizi alarak, sizinle uyumlu çalışıyoruz. Güvenlikli ve güvenli taşıma prensimizle taşıyacağımız eşyalarınıza garanti veriyoruz.  Güler yüzlü ekibimizle taşıma esnasında hiçbir zararın, kırılmanı, kaybolmanın veya bozulmanın meydana gelmeyeceğine firmamızın onurunu koyuyoruz. Siz değerli müşterilerimiz onur bizim için her şeyden önemlidir.

Evden eve nakliyat ne kadar karmaşık görünse de firmamız bünyesinde bulunan işin ehli profesyonel ekibi sayesinde hazırlanan iş programıyla basite indirilerek kolayca halledilmektedir. Ev taşıma işleminin tüm aşamaları aşağıdaki gibidir;

Başlangıç olarak evinizin taşınacağının kararını verdiyseniz ilk olarak firmamızın çağrı merkezini arayarak ekspertiz talebinde bulununuz. Uzman ekspertizlerimiz evinize gelerek detaylı incelemelerde bulunur. İnceleme sonrasında hazırlanan rapor sizlere sunulmaktadır. Rapor neticesinde göre sözleşme hazırlanarak  tüm istek ve talepleriniz sözleşmeye eklenerek anlaşma yapılır. ( Firmamız bünyesindeki tüm ekspertiz hizmetleri ücretsiz olarak yapılmaktadır.)

Taşınma işlemleri tüm eşyaların yoğunluğu, taşınacak mesafeler veya hava ve trafik gibi durumlara istinaden değişiklikler göstermektedir. Taşınma sürecinde mobilyalarınız, beyaz eşyalarınız ve tüm elektronik eşyalarınız sökülmesi, paketleme ve kurulumlarının işlemleri anahtar teslim olarak yapılmaktadır. Firmamız tüm nakliye gerekli tüm sigorta işlemleri taşınma hizmeti başlamadan önce yapılır ve gerekli tüm poliçeler müşterilerimize verilmektedir.

Mardin Şehirler Arası Nakliyat

Mardin evden eve nakliyat Olarak T.C. Ulaştırma Denizcilik ve Habercilik Bakanlığı’ndan tescilli K3 belgemizle, standardın üzerindeki hizmetimizle sizi her şeyin üstüne koyarak taşıma işlerinizi yapmak istiyoruz. Bizim ailemize katılmak ister misiniz? Bunun için yapacağınız tek şey iletişim sayfamızda yazan adresimizi bizzat ziyaret etmek yada iletişim numaralarımızdan bize ulaşmak.