Muratreis Evden Eve Nakliyat

Taşınmak, 657 ye tabi dediğimiz memurlar için kaçınılmaz bir durum. Çalışma hayatı boyunca yaptığı mesleğe göre 8-10 defa taşınmak zorunda kalan insanlar var. Bu insanların birçoğu taşınma işini ciddi bir yük, ciddi maliyet ve ciddi problem olarak görüyor. İşte Muratreis evden eve nakliyat firmamız insanların gözünde büyüttüğü taşınma işlemini kolaylaştırmak maliyetleri düşürmek ve sıkıntılı bir şey olmaktan çıkarmak için teknolojik araçları ve uzman ekibi ile sizlere hizmet vermektedir.

murareis evden eve nakliyat
murareis evden eve nakliyat

Muratreis Nakliyat, Nakliyatta Karşılıklı Güven

Sizlere taşınma işini kolay, güvenli ve hızlı bir hale getirecek bazı imkanlarımızdan bahsetmek istiyoruz. En başta sistemli ve hiyerarşik paketleme sistemimiz sayesinde evinizin eşyalarını kolayca toplayıp paketleme yapıyoruz. Özellikle kırılma ihtimali olan eşyalar için özel tasarlanmış şişme iç ambalaj ve su geçirmez dış kutular ile eşyalarınızı güvenle taşımayı vaat ediyoruz. Son model araç filomuz ile yol üzerinde minimum kaza ve arıza riski ile tam zamanında teslimatı garanti ediyoruz. Sözleşmemizin maddelerinde göreceğiniz üzere teslimattaki gecikme veya eşyalarınızdaki olası hasar durumlarında mağduriyetiniz Muratreis nakliyat firmamız tarafından karşılanacaktır ibaresi yer alır.

Muratreis Evden Eve Nakliyede Paketlemenin Önemi

Eşyalarınızı paketlemek bizim işimiz olduğu gibi onları kutularından çıkarıp evinizde yerleştirme işini de biz yapıyoruz. Şunu özellikle eklemek istiyorum ki taşındığınız ilde şubemiz olsa dahi önceki evinizde demonte ve paketleme işlerini hangi personelimiz yapmış ise yeni evinizdeki montaj ve düzenleme işlerini aynı personellerimiz yapacaktır. İrtibat için e-posta ya da telefonlarımızdan Muratreis evden eve nakliyat firmamıza ulaşabilirsiniz.