Ofis Depolama

Depolama hizmetlerinin bir şekli olan ofis depolama, işletmenize ait eşya gruplarının kapalı ve güvenli ortamlarda muhafaza edilmesi olarak tanımlanmaktadır. İşletmemiz ofisinize ait tüm malzemeleri, kendimize ait depolarda geçici süreler ile muhafaza etmektedir. Süre seçimi konusunda değerli ofis sahipleri diledikleri seçeneği tercih edebilirler. Depo kiralama bedelleri, seçeceğiniz süreler ile paralellik göstermektedir.

ofis depolama
ofis depolama

İstanbul Ofis Depolama

İşletmemiz ofisinize ait bütün malzemelerin kapalı alanlarda geçici süreliğine tutulması hizmetlerini eksiksiz bir şekilde yerine getirmektedir. Kapalı alanlardan kastımız, betonarme ya da prefabrik binalar veya konteynırlar ile açık alanlardır. İstanbul Ofis depolama hizmetleri için kullandığımız yöntem, betonarme ya da prefabrik binalar ile konteynırlardır. Eşyalarınızın kapladığı alana göre depo seçimi firmamız tarafından yapılmaktadır. Hangi cins depoya konulur ise konulsun, tüm malzemeleriniz depo içerisine itinalı bir şekilde yerleştirilerek, en üst seviyede koruma tedbirleri, siz eşyalarınızı depodan alana kadar gerçekleşecektir. Depolarda bulunan eşyalar toz, kir, nem, güneş, yağmur ve kar gibi doğal etkenlerin yanında, haşerelerden ve olası hırsızlıklardan da korunmaktadır. Bu konu ile ilgili tüm depolarımızda gereken tedbirler alınarak, uygulamalar sağlanmaktadır. Ayrıca depolar, 24 saat boyunca gözetim altındadır.

Ofis Depolama

Ofis depolama işlemleri, eşyalarınızın hiçbir etkenden zarar görmemesi ve güven içerisinde koruma altına alınması maksadı ile gerekli olan hizmet sunumlarıdır. Malzeme sahipleri hiçbir işleme karışmadan, sadece depolama hizmetinden yararlanarak bu faydalı işlemlerden yararlanma ayrıcalığına sahiptir.