444 8 019

Pendik Eşya Depolama

Pendik Eşya Depolama, tek başına çok geniş kapsamda incelenecek bir konu iken, nakliyat sektörünün depolama konusunda ilgilenmiş olduğu eşya depolama hizmeti, genellikle askere gidecek olan, uzun bir zaman dilimi için evinden ayrılacak olan, yurt dışına çıkmak zorunda olan kişiler tarafından tercih edilmektedir. Bunların yanında evlerinde eşya fazlalığından şikayet eden, aynı zamanda eşyalarını atmaya kıyamayan ve sonradan bu eşyalarını kullanacağını düşünen kişiler için de eşya depolama en uygun hizmetler arasında yer almaktadır. Firmamız tarafından yüksek güvenlik garantisi ile verilen bu hizmet sayesinde eşyalarınız her zaman erişim sağlayabileceğiniz ancak sadece sizin kişisel erişiminize açık olan depolarda muhafaza edilmektedir.

pendik eşya depolama

pendik eşya depolama

Pendik Eşya Depolamada Kullanılan Depolarımızın Özellikler

7/24 bekçi ve güvenlik kamerası kontrolünde olan depolarımız, aynı zamanda doğal afetlerin gerçekleşmesi durumunda, eşyalarınız için sigorta güvencesini de sağlamaktadır. Düzenli olarak temizlik ve ilaçlama işlemleri gerçekleştirilen depolarımızda haşere ve kemirgenlerin bulunması söz konusu olmaz. Bunun yanında depolama işlemi sırasında, eşyalarınızın evlerinizden depolara transferi sırasında özel bir ambalajlama işlemi gerçekleştirilir.

Pendik Eşya Depolama Hizmetleri Sunumu

Depolarımızın rutubet oluşumuna izin vermeyen havalandırma sistemlerinin yanı sıra eşyalarınızın hava koşullarından etkilenerek rutubet oluşturmasını ya da toz çekmesini engelleyen özel ambalajlarımız ile paketlenen eşyalarınız dilerseniz sizin gözetiminizde depolarımıza yerleştirilmekte ve depo anahtarı da size teslim edilmektedir. Deponuza erişim sağlayacak üçüncü kişilere vekalet verebilmeniz mümkün olmaktadır. Vekalet vermediğiniz bir kişinin bireysel eşya deponuza giriş yapabilmesi mümkün değildir.

Hizmet Bölgelerimiz

Ademyavuz Evden Eve Nakliyat
Atakent Evden Eve Nakliyat
Çakmak Evden Eve Nakliyat
Çamlık Evden Eve Nakliyat
Dudullu Evden Eve Nakliyat