444 8 019

Saray Evden Eve Nakliyat

Saray Evden Eve Nakliyat, kurumsal kimliği ve bağlı bulunduğu sektöre karşı sorumluluğu dahilinde müşterisine kaliteli ve güvenli bir hizmet vermeyi ilke edinmiş, kuruluşundan bugünümüze geçen 36 yıl boyuncada gerçekleştirdiği başarışı nakliye hizmetleri ile bunu da sağlamıştır. Bize gelen müşterimize ailemizin bir ferdi gibi yaklaşmamız, onların eşyalarını kendi eşyalarımız bilip taşımayı ona göre planlamamız sayesinde bugün bölgemizde kuşkuya maal vermeden tercih edilen tek firma olma başarısını yakaladık.

saray evden eve nakliyat

saray evden eve nakliyat

Saray Evden Eve Nakliye

Saray evden eve nakliye olarak talep geldiğinde gelen talebe en iyi şekilde cevap verebilme adına müşterimize onunda müsait olduğu bir günde  ve saatte eşyalarının bulunduğu konumda ücretsiz ekpertiz ziyareti yapmaktayız. Bu hizmet tamamen ücretsiz olup, hep taşımanın kalitesini hemde fiyatını belirlemede büyük önem taşımaktadır.  Mesela evinizi taşıtacaksanız firma ile iletişime geçtiniz ve evinizdeki eşyaları saydınız, belki eksik belki fazla art niyet olmadan..Taşıma günü geldi firmamız verdiğiniz bilgiler dahilinde araç ve ekipman ekip le taşınma bölgesine geldi ama eşyalarınız daha az yada daha fazla çıktı. Az çıkması size önceden verilen fiyatın altında iş olduğundan dolayı maddi zarar verir. Fazla çıkmasıda ek ücret talep edilmesine bu sebeplede firma ile aranızda hukuksuzluk yaşanmasına tatsız olaylara sebebiyet verir ne gereği var.. Ücretsiz ekspertiz hizmeti ile bunların tamamen önüne geçebilirsiniz.

Saray Nakliyat, Saray Evden Eve Taşıma

Saray Nakliyat olarak amacımız sadece sizlere sunduğumuz hizmeti en iyi şekilde karşılıklı bir hoşgörü ve saygı çerçevesinde sıkıntıdan uzak eğlenceli bir çalışma ile dikkati ve titizliliği ön planda tutarak taşıma gerçekleştirmek. Bugüne kadar geçen 41 sene boyunca bunu en büyük destekçimiz ve aile ferdimiz olarak gördüğümüz sizle bu işi başardık. Saray evden eve taşıma birçok nakliye hizmetini, depolama, şehiriçi şehirler arası taşıma hizmetini müşteriye eğitilmiş kadrolu elemenları ile sunmakta, her hizmeti kendisine bir sonraki hizmette nasıl daha geliştirebilirim diye avrupa düzeyinde modern çözümler üretmektedir.

Hizmet Bölgelerimiz

Ademyavuz Evden Eve Nakliyat
Atakent Evden Eve Nakliyat
Çakmak Evden Eve Nakliyat
Çamlık Evden Eve Nakliyat
Dudullu Evden Eve Nakliyat