Saray Evden Eve Nakliyat

Saray Evden Eve Nakliyat

Saray evden eve nakliyat, kurumsal kimliği ve bağlı bulunduğu sektöre karşı sorumluluğu dahilinde müşterisine kaliteli ve güvenli bir hhizmet vermeyi ilke edinmiş, kuruluşundan bugünümüze geçen 36 yıl boyuncada gerçekleştirdiği başarışı nakliye hizmetleri ile bunu da sağlamıştır. Bize gelen müşterimize ailemizin bir ferdigibi yaklaşmamız, onların eşyalarını kendi eşyalarımız bilip taşımayı ona göre planlamamız sayesinde bugün bölgemizde kuşkuya maal vermeden tercih edilen tek firma olma başarısını yakaladık.

ümraniye evden eve nakliyatSaray Evden Eve Nakliyat Firmaları

Talep geldiğinde gelen talebe en iyi şekilde cevap verebilme adına müşterinmize onunda müsait olduğu bir günde  ve saatte eşyalrının bulunduğu konumda ücretsiz ekpertiz ziyareti yapmaktayız. Bu hizmet tamamen ücretsiz olup, hep taşımanın kalitesini hemde fiyatını belirlemede büyük önem taşımaktadır.  Mesela evinizi taşıtacaksınız firma ile iletişime geçtiniz ve ebv,inizdekieşyaları saydınız, belki eksik belki fazla art niyet olmadan..Taşıma günü geldi firmamız verdiğiniz bilgiler dahilinde araç ve ekipman ekip le taşınma bölgesine geldi ama eşyalarınız daha az yada daha fazla çıktı. Az çıkması size önceden verilen fiyatın altında iş olduğundan dolayı maddi zarar verir. Fazla çıkmasıda ek ücret talep edilmesine bu sebeplede firma ile aranızda hukuksuzluk yaşanmasına tatsız olaylara sebebiyet verir ne gereği var.. Ücretsiz ekspertiz hizmeti ile bunların tamamen önüne geçebilrisiniz.

Saray Evden Eve Nakliyat Şirketleri

Saray evden eve nakliyat bölgedeki nakliye firmaları içinde, hem kalitesi, hem güveni, hemde ekonomik ve profesyonel hizmeti ile adının müşterisi tarafından onaylanıp bilindiği lider firmalardan biridir. Sizlerin güvenine layık olmaktan dolayı çok mutlu olmakla beraber, bu güveni kaybetmemek için çalışmalarını kalitesinden ödün vermeden sürdürmektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

cami halısı