444 8 019

Ümraniye Eşya Depolama

Uzun yıllardır Ümraniye ve çevresinde profesyonel anlamda nakliye, lojistik ve depolama hizmeti veren Ümraniye Eşya depolama hizmetleri alanında uzman personeli, kişiye özel geliştirdiği çözümler ve uyguladığı depolama yöntemleriyle sektörün öncü ve lider firmalarından biridir. Kaliteli hizmet anlayışını cazip fiyatlarla sunan firmamızın hizmetlerinden yaralanmak için bizi aramaktan çekinmeyin. Zonguldak ve çevresinde depolama bizim işimiz.

ümraniye eşya depolama

ümraniye eşya depolama

Eşya Depolamada Kullanılan Depolarımızın Özellikleri

Firmamız faaliyet gösterdiği alanlarda yetki belgelerine sahip kurumsal bir şirkettir. Eşyalarınızı depolarken fiyatlandırma metreküp üzerinden yapılır. İsteğe bağlı olarak depolanacak eşya bulunduğunuz yerden alınır. Nakliye işleminden önce taşınacak eşyanın bir listesi mutlaka size sunulur. Eşyaların gerek taşınma gerek depolama sırasında bir zarar görmemesi için her eşya için farklı ambalajlama ve paketleme yöntemleri kullanılır. Depolama sırasında eşyalarınız paketlenmiş halde tahta kutulara konup kişiye özel bölümlere yerleştirilir.

Ümraniye Evden Eve Nakliyat Hizmetleri Sunumu

Ümraniye bölgesinde kurumsal bir firma olmanın güvencesiyle müşterilerine kaliteli hizmeti uygun fiyatlara sunan Ümraniye eşya depolama hizmetleri firmasından teklif almadan depolama sorunlarınız için karar vermeyin. Çünkü sizin için sadece eşya değil önem taşıyoruz. Her türlü depolama, nakliye ve lojistik sorunlarınız için bizlere haftanın 7 günü 24 saat hizmet veren müşteri destek hattından ulaşabilir ve alanında uzman kişilerden faaliyet gösterdiğimiz konulara ilişkin bilgi alabilirsiniz. Ümraniye Eşya depolama hizmetleri olarak sizden sadece bir telefon uzaklıktayız.

Hizmet Bölgelerimiz

Ademyavuz Evden Eve Nakliyat
Atakent Evden Eve Nakliyat
Çakmak Evden Eve Nakliyat
Çamlık Evden Eve Nakliyat
Dudullu Evden Eve Nakliyat