Yenifakılı evden eve nakliyat kaliteli hizmet ve güvenilir iş anlayışı ile her geçen gün adından çokça bahsettiren bir kuruluş haline gelmiştir. Yenifakılı ev taşıma nakliye şirketimiz profesyonel iş politikası ile uzman ve son model araç ve gereçleri, ekipmanları sayesinde eşyaların büyüklük ve küçüklüklerine, ağırlıklarına göre taşıma faaliyetlerini gerçekleştirmektedir. Ayrıca paketleme ve eşyalara uygun depolama yerleri de hizmet dahilinde yer almaktadır.

yenifakılı evden eve nakliyat
yenifakılı evden eve nakliyat

Yenifakılı Evden Eve Nakliyat Firmaları

Müşteri hizmetleri konusunda son derece itina ile çalışan taşıma şirketimiz her zaman bu konu da öncü olmuştur. Bunun en önemli örneği şirketimizin taşımacılığı zor ve güç olan yerlere rahatlıkla ulaşabilmesidir. Bu ulaşım ile birlikte eşya sahiplerine birçok avantaj sunmaktadır:

  • Uzman çalışanlarımızın kolileme ve paketleme olanakları sunar.
  • Taşınma sırasında trafikte meydana gelebilecek kaza ve hasara karşı sigortalama olanağı sunar.
  • Son model asansörler ile taşıma da kolaylık olanağı sağlar.

Yenifakılı evden eve nakliyat olarak en güvenilir, etkili iletişime sahip alanında uzman kişilere yer veren şirketimiz ayrıca güçlü çalışanları ile nakliyat hizmetini her daim sağlamaktadır.

ambalajlama

Yenifakılı Nakliyat Ev Taşıma Şirketleri

Yenifakılı nakliyat evden eve nakliyat bünyesinde barındırdığı sevkiyat, nakliyat ve taşımacılıkta zirve de yer alan şirketimiz Yenifakılı halkına adından çokça bahsettirmiştir. Taşımacılıkta diğer şirketlere fark ile müşterilerine en hızlı ve en güvenilir taşımayı sağlar. Bununla birlikte son model araç ve gereçler ile taşıma işlemini gerçekleştirir.

Ev taşınması sırasında ev sahibinin isteğine göre taşıma sigortası yapılması şirketimizin diğer şirketler ile olan farkını göstermektedir. Böylelikle taşınma sırasında yorucu kısmının da atlatılması müşteri memnuniyetini yüksek kılmaktadır. Böylelikle herhangi bir zararın ya da sorunun önlenmesi sağlanmaktadır.

ambalajlama

Yenifakılı Evden Eve Nakliyat Şirketleri

Taşımacılıkta, taşımaya uygun prosedürler ve kurallara uygunluk sağlanmaktadır. Yenifakılı evden eve nakliyat şirketleri, taşımacılıkta her zaman doğru adrese teslim işlemi gerçekleştirmek ile birlikte verdiği hizmeti tam bir şekilde vermektedir. Eşya sigorta sistemi bir şehirden başka bir şehre yapılan evden eve nakliyat ile taşınan eşyaların yolda herhangi bir kaza olması durumunda sigorta şirketi devreye girerek eşyaların sigorta işleminin herhangi bir teminatı bulunmamaktadır.

Yenifakılı evden eve nakliye şirketleri kutuladıkları her paketi nereden alındığına göre isimlendirerek yeni yerinde açıldığı zaman bu isimlere uygun olacak şekilde yerleştirme yapılmaktadır.

 

 

Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir