Hakkımızda : 1979 Yılında İstanbul merkezli kurulan ve bugün sektörün en eski nakliye firmalarından biri olan Osmanoğlu Nakliyat, geçen zaman süre zarfında gerçekleştirdiği, bir çok nakliye ve depolama hizmeti ile sektörde marka olmuş, ürettiği çözümler ile hizmeti hızlı ve güvenilir hale getirmiş, lider firmalarının başında gelmektedir.

hakkımızda

Hakkımızda: Osmanoğlu Nakliyat

İstenilen Osmanoğlu nakliyat hizmetinin alınması için nakliyat şirketlerine başvuru yapılır. Tercih edilecek nakliyat şirketleri istenilen hizmeti nakliyat şartlarında gerçekleştirir. Her nakliyat türünün farklı ve dikkat edilmesi gereken unsurlara göre taşıma gerçekleşir. Firma olarak ilk önce nakliyatların nasıl gerçekleşeceği hakkında plan ve program yapılır, sonrasında müşterinin neler istediğine bakılarak karşılıklı anlaşma sağlanmaya çalışır. Nakliyat çok basit kurullardan oluşur, bu kurallar çok dikkat gerektirir.

ambalajlama
ambalajlama

Tecrübesi ile , sunduğu hizmete güvenilirlik konusunda evini taşıtacak müşterisinin kuşku duymasının önüne geçmiş, gerçekleştirdiği her hizmet sonrası hem hizmet ağını hemde müşteri güvenini perçinlemiştir. Firma bünyesinde çalışan kadrolu elemanlar ile, toplama işçi çalıştırma devrini kapamış, ambalajlama ve paketleme malzemelerinde seçici olmuş, garanti ve güven açısından problem yaratmaması adına müşteri çıkarları gözetilerek tercih edilip alım yapılmıştır.

ambalajlama

Osmanoğlu Evden Eve Nakliyat

Hakkımızda; Osmanoğlu evden eve nakliyat, Kurumsal Taşıma bünyesinde hizmet verdiğimiz, ofis taşıma, fabrika taşıma, fuar taşıma, hastane taşıma, asansörlü taşımacılık, ve depolama hizmetlerinde uzun yıllardır ilkelerimizden asla taviz vermeksizin gelişen tekonolojilerin de hizmete yansıtılmasıyla gelişen ve güçlenen yapımızla sektörde müşterinin bize olan güvenini asla boş çıkarmadık, çıkarmamak içinde var gücümüzle çalışmaktayız.