Ofis taşımacılığı başta birçok kurumsal nakliye hizmetlerini 1976 Yılından beri İstanbul Maltepe merkezli olarak müşteriye sunmaktayız. Başarılı bir firma olmamızda aldığımız hizmetleri zamanında sorunsuz yerine getirmemiz etkili olmuştur. Biz sektörde her daim zirvede olmayı başarmış ender firmaların başında gelmekteyiz.

ofis taşımacılığı
ofis taşımacılığı

Ofis Taşımacılığı, Ofis Nakliyesi

Osmanoğlu Nakliyat, ofisini taşıtmak için güvenli ve işini temiz yapan profesyonel firma arayışında olan siz değerli müşterilerimize, kalite bazlı alternatif birçok çözüm sunmaktadır. Ofis Taşımacılığı, son yıllarda hızla gelişim gösteren ve ihtiyaçları karşılama adına büyüme ve müşterisine ulaşmak adına taşıma ihtiyacı duyan tüm kesmin tercihi olmuştur..

Ofis Nakliyesi, planlı ve koordineli yapılması şart olan, ofis içindeki malzemelerin hassasiyeti düşünülecek olursa profesyonel bir firma ve ekiple yapılması gerekli ciddi hizmet türüdür. Arşiv Taşıma hizmetlerinde, arşivlerinizin en güvenli şekilde taşınması adına kilitli kasalar ve özel kutularla ambalajlanmasını gerçekleştiriyor, güvenli bir şekilde yeni adresine ulaşmasını sağlıyoruz.

İstanbul Ofis Taşımacılığı

Büro taşımacılığı, son yıllarda taleplerin artması ile en yoğun nakliye hizmet kollarından olmuş, firmamız bu hizmetin müşteriye sağlıklı bir şekilde ulaşması adına personellerini hizmet konusunda eğitmiştir. Banka, Fabrika, Fuar, Hastane ve diğer tüm kamu kurum ve kuruluşların nakliye ve taşınma taleplerini gerçekleştirmek için sürekli yenilikçi çalışmalar geliştirmekte müşterinin memnuniyetini sağlamaya çalışmaktayız.

İstanbul Ofis Taşımacılığı hizmetini yaparken önceden planlama yaparak, bu plan dahilinde hızlı ve zamanında nakliye gerçekleştirerek, müşteriye maddi kayıp yaşatmanın önüne geçmekte, aldığı hizmet talebini yüzünün akı ile gerçekleştirmektedir.

osmanoğlu nakliyat
osmanoğlu nakliyat

Ofis Taşımacılığı

Ücretsiz ekspertizin büronuza gelip ofis içinde taşınacak malzemelerin tespitini yapması, nasıl bir nakliye hizmeti ile sizleri sıkıntılarınızdan kurtarabileceğini planlayarak siz müşterilere oluşabilecek tüm aksaklıklara karşı planlı ve koordineli ve sigortalı bir taşıma sunar. Antlaşma sağlanması halinde firmamızın personeli taşımanın yapılacağı gün ve saatte ofisinizi taşımak için taşımanın gerçekleşeceği yerde olur.

Ofisinizde bulunan önemli evrak, belge ve arşivlerin taşınması özel güvenlik önlemleri dahilinde uzman bir yönetici personelimiz kontrolünde taşınmaktadır. Ofis taşımacılığı olarak profesyonel hizmet anlayışımız gereği malzemenin türüne göre güvenli taşınması adına hangi ambalaj yada paketleme malzemesi ile daha sağlıklı olacaksa o malzeme ile profesyonel ekibimizce ambalajlanarak taşıma ekibimizle taşınarak arac içine sağlam bir şekilde yerleştirilir.

Ofis Taşımacılığı Ve Nakliyesi

Bilgisayar, güvenlik kamerası, diğital aletler, fakslar, yazılı ve fotokopiler, özel teknik ekibimizle itinalı bir şekilde sökülerek ambalajlanır. Osmanoğlu Nakliyat olarak firmamızın ilk prensbi eşyanızı bir an önce taşımak değil, eşyanız güvende taşımaktır.

Ofis Taşımacılığı hizmeti çatısı altında hizmet verdiğimiz, ofis ve bürolarının taşınmasında öncülük ettiğimiz özel yada tüm kamu kurum ve kuruluşlarında hep ilk tercih edilen firma olmamızın diğer firmalar ile aramızda uçurum olan kalite farkımızdır.

evden eve nakliyat
evden eve nakliyat
Ofis Taşıma Firmaları

Kurulduğumuz ilk günden bu yana nakliye sektörünün her yerde gelişmesi için çabaladık ve bu hedef doğrultusunda Türkiye’nin hemen her şehrine her ilçesine giderek o ilçenin nakliye konusunda eksikliklerini gidermeye ve bu eksiklikler giderildikten sonra o ilçe için evden eve nakliye konusunda kusursuz hizmeti uygulamaya koymaya çalıştık. Bunun için tek tek her ilçenin ayrıca sorunları ve ihtiyaçları planlı bir şekilde düşünülerek ve çözümlenerek ortaya konulmuş sonra da pratiğe dökülmüştür. Tüm bunlar alanında uzman, profesyonel ve tecrübeli elemanlarımız aracılığıyla gerçekleştirilip firmamızın kusursuz hizmet politikasına uygun şekilde her ilçe de en iyi hizmeti sunacak şekilde faaliyete geçmesi sağlanmıştır. Biz de henüz hizmete başladığımız İstanbul nakliyat sektörünün de kusursuz hizmete ulaşması için çalışmalarımıza başladık. Ev ve ofis taşımaı için en kaliteli hizmet misyonumuzu belirledik.

İstanbul Ofis Taşıma, Nakliyat Sektörünün Gelişimi

Nakliyat sektörü başlarda insanlar tarafından tercih edilmeyen bir sektördü ancak zaman içerisinde evden eve ve ofisten ofise nakliyat işinin daha da zorlaşması insanların bu işi yaptıracak birileri bulmak istemesine neden oldu. Bu noktada ise devreye nakliye firmaları girdi nakliye firmaları başlangıçta bekleneni vermemiş özensiz ve tecrübesiz elemanlar eşyaları taşırken geri dönülmez zararlar vermişlerdi. Biz de bu soruna çare olarak müşterilerin isteklerini kendi standart politikamız haline getirdik ve nakliye sektörüne müşteri kazandırmaya çalıştık. İstanbul ofis taşıma sektörüne de aynı uygulamalarla girdik ekstra olarak ilçenin ihtiyaçlarına göre ayrıca uygulamalar ekledik.

 

Ofis Taşımacılığı

Müşteriler genel olarak ev taşınmasında sorunlar yaşamaktaydılar. Bu İstanbul evden eve nakliyat sektöründe de böyleydi. Biz de kendi standart uygulamalarımızı burada insanlara tanıttık zira bizim bu standart uygulamalarımız ev taşımanın temel sorunlarına toptan çözüm getiriyordu. Nakliye Sigortası, Ücretsiz Ekspertiz ve Tam Taşıma uygulamalarımız sayesinde taşıma ile ilgili müşterilerin hiçbir sıkıntıya girmelerine gerek kalmıyor. Bu uygulamalar müşterilerimizin taşıma ile ilgili tereddütlerini tek başına gidermeye yetiyor ancak bunların dışında taşıma yapılırken taşınan eşyaların yüksek katlara taşınması gibi anlık sorunlara da yük taşıma asansörü gibi son teknoloji ürünlerle çözüm getiriyoruz. Yani her konuda, her sorunda bir çözümümüz mutlaka bulunuyor ve bu çözümler sayesinde müşterilerimiz mutlu bir şekilde taşınmalarını gerçekleştirebiliyor. Ofis taşımacılığı ve ev taşımacılığında siz de kaliteli hizmeti ucuza alabilmenin mutluluğunu yaşayın.