Kartal evden eve nakliyat taşınma işlemleri birçok kişi için oldukça sıkıcı ve zorlu süreçlerdir. Eşyaların toparlanması, taşınma esnasında zarar görmesi gibi durumlar nedeniyle taşınmalar genellikle en korkulu anlar olurlar. Fakat İstanbul evden eve nakliyat hizmetleri ile sizler için bu süreci tamamıyla kolaylaştırıyor ve eşyalarınızın hasarsız bir şekilde yeni adresinize ulaşımını sağlıyoruz.

kartal evden eve nakliyat
kartal evden eve nakliyat

Kartal Evden Eve Nakliyat Firmaları

Günümüzde artık birçok kişinin tercih etmiş olduğu evden eve nakliyat hizmetleri geleneksel nakliye işlemlerinden oldukça farklıdır. Öncelikle evden eve nakliye hizmeti gerek araçları ve ekipmanları ile gerekse sahip olduğu personelinin deneyimi ve uzmanlığı ile sıradan nakliye hizmetlerinden oldukça farklı bir süreçtir. Geleneksel nakliye hizmetlerinde koliler müşteriler tarafından hazırlanır ve nakliye firması çalışanları ise yalnızca gelerek mevcut kolileri araca bindirir.

Yeni adreste de eve bırakır ve işini tamamlamış olur. Tabii onlar gittikten ve siz kolilerini açtıktan sonra birçok eşyanızda onlarca hasarla karşılaşırsınız. Hatta çoğu zaman beyaz eşyalarınızda dahi hasar ve çizilmelerle karşılaşırsınız. Fakat evden eve taşımacılık hizmetleri tüm bu eşyalarınızın profesyonel bir şekilde ambalajlanıp paketlenerek güvence altına alınmasını da içermektedir.

Kartal Nakliyat Eşya Taşımacılığı

Bilindiği gibi nakliyat, eşya ya da yükün bir yerden başka bir yere taşınması işlemidir. Tabii ki burada en önemli unsurlardan birisi ise tüm eşyaların hasarsı ve zarar görmeden gitmesi gereken adrese ulaşımının sağlanmasıdır. Bunun için de iyi bir paketleme ve ambalajlama işlemi yapılması gerekmektedir. Bu iş içinse tek başınıza yaptığınız takdirde oldukça fazla bir zaman kaybedebilirsiniz. Kartal nakliyat olarak tüm eşyalarınızın üst düzen güvenlk sağlanmışi bir şekilde nakliyesini sağlayabilmek için ekibimiz profesyonel paketleme ve ambalajlama ile kısa sürede ve hızlı bir şekilde bu süreci tamamlamaktadır.

Kartal Evden Eve Nakliyat Sürecinde Verilen Hizmetler

Kartal evden eve nakliyat müşteri temsilcisi ile iletişime geçtikten sonra en kısa sürede adresinize gelen ekspertizimiz tarafından eşyalarınızın durumu değerlendirilir. Bu değerlendirme esnasında eşyalarınızın taşınma süreci için gerekli olan ekipmanlar ve ihtiyaç duyulacak araç belirlenir. Akabinde sizinle birlikte belirlenen taşınma günü ise ekiplerimizin gerçekleştireceği işlemler aşağıdaki gibidir:

 • Tüm eşyalarınız hasar almamaları için uygun paketler veya kutularla paketlenir ve araca yerleştirilecek konuma getirilir.
 • Tüm beyaz eşyalarınız sökülür ve ambalajlanır
 • Evinizdeki tüm avize, ayna ve kitaplıklar sökülerek paketlenir
 • Yine sökülebilecek olan mobilyalarınız sökülerek ayrı ayrı ambalajlanır
 • Tüm eşyalarınız yoldaki olası sarsılmalar ya da ani frene karşı etkilenmeyecek şekilde araca yerleştirilir.
 • Eşyalarınız vermiş olduğunu adrese en kısa süre içerisinde getirilir
 • Gerekli durumlarda eşyalarınız portatif asansörle taşınır
 • Paketleriniz eve taşındıktan sonra sizin belirlediğini alanlara taşınır ve ardından paketlenen mobilya ve eşyalarınız yine aynı zenle paketlerinden çıkartılır
 • Tüm beyaz eşyalarınızın kurulumu yapılır
 • Sökülen tüm mobilyalarınız yeniden monte edilir
 • Sökülen tüm kitaplık ve aynalarınız yeniden sizin belirlemiş olduğunuz yerlerde özenle takılır ve yerleştirilir.

Kartal Asansörlü Evden Eve Nakliyat Neden Güvenlidir?

Taşınma işlemleri için tercih edebileceğiniz en güvenli ve kaliteli taşınma alternatifi evden eve taşımacılıktır. Kartal asansörlü evden eve nakliyat olarak tüm eşyalarınız profesyonel ve deneyimli ekibiz tarafından özenle paketlenerek taşınmakta ve yeniden yerleştirilmektedir. Ayrıca firmamız yine de olası tüm hasarlara karşı tüm eşyalarınızı sigortalamaktadır. Taşınma ve yerleşme aşamalarında eşyalarınızdan herhangi birisi hasar gördüğü takdirde eşyalarınız sigortalanmış olduğu için tüm zararlarınız karşılanmaktadır.

Böylelikle siz hiçbir süreçte yorulmadan eşyalarınızın güvenle paketlenerek yeni adresine ulaştığını güvenle izleyebilirsiniz.  Kartal nakliyat yıllarca İstanbul ve ilçelerinde faaliyet gösteren çok köklü bir firmadır. Özellikle günümüz değişen teknoloji koşullarını uyarlayarak nakliye sektöründe devamlı bir büyüme gösteren firmamız sayesinde sizin için artık taşınma ve nakliyat kavramları eziyet haline gelmeyecektir.

Kartal Evden Eve Nakliye Şirketleri

Firmamız sizin için her şeyi en ince ayrıntısına kadar planlamaktadır. Sizin tek yapmanız gereken ise kahvenizi yudumlamak olacaktır. Taşınma sürecini a dan z ye yöneten firmamız için kalite ve güven en temel prensiplerden bir tanesidir. Taşınma sürecinde tüm eşyaların ambalajlanması itina ile kolilenerek yığılma süreci en dikkat edilmesi gereken kavramdır.

Kartal evden eve nakliye şirketleri evinizi eski adresinizden alıyor ve yeni adresinize hızlı ve güvenli bir şekilde taşıyor. Günümüzde özellikle ev taşımacılığı işlemlerine bakıldığında zorlu ve stresli olan taşınma süreci profesyonel ellere teslim edildiğinde sıkıntı olmaktan çıkıyor. Özellikle yeniliklere alışmak insan psikolojisinde değişik duygu durumlara yol açtığı için en azından taşınma stresinden uzaklaşmak oldukça önemlidir.

Kartal Evden Eve Nakliyat Fiyatları

Kartal evden eve nakliyat fiyatları ‘mızın uygun olması hizmetimizin kaliteli olması akabinde yapmanız gereken tek şey yeni adresinize psikolojik olarak alışmak olacaktır. Taşınma işlemi maddi ve manevi emek gerektiren bir süreçtir. Bu yüzden piyasada firma arayışına girdiğinizde size hem ekonomik olarak kaliteli bir hizmet sunmak hem de en etkili ve hızlı hizmeti sağlama noktasında evinizi taşımaya talibiz.

Kartal evden eve nakliyat müşteri temsilcilerimize gelen en önemli sorulardan bir tanesi taşınma işlemlerindeki fiyat farklılıklarının ana sebebidir. Fiyatlar birçok etmene göre değişiklik göstermektedir. Sağlıklı bir fiyatlandırma yapılabilmesi için özellikle müşteri temsilcilerimiz ile yapacağınız görüşme sonrasında evine bir ekip arkadaşımızın gelerek keşif yapması en sağlıklı fiyatlandırma açısından önemli olacaktır.

Peki, fiyatlandırma sürecini hangi faktörler değiştirebilmektedir. Aşağıda maddesel boyutta belirteceğimiz özellikler fiyatlandırma politikasında farklılıklara yol açabilmektedir.

Taşınacak eşyaların niteliği(Örnek olarak büyük dayanıklı ev eşyaları, antika taşımacılı vb…),

Taşınacak eşyaların niceliği(Örnek olarak kaç eşya taşınacağı vb…),

Taşınılacak olan evin konumu (Eşyaların ya da kamyonun girebileceği bir sokak olup olmadığı),

Asansör kullanımın gerekli olup olmadığı,

Eşyalara sigorta talebinin olup olmadığı(Özellikle ekspertiz ücretinin bedele yansıması),

Ambalajlama hizmetleri (Taşınılacak olan eşyaların müşterimiz tarafından mı yoksa ekip arkadaşlarımız tarafından mı hazırlanıp hazırlanmayacağı),

Taşınılacak olan iki ev arsındaki km uzaklığı,

Bu gibi etmenlerin tamamı fiyatlandırma sürecini etkilemektedir. Bu yüzden en sağlıklı veriyi müşteri temsilcimiz ile görüşerek kesinliğe kavuşturmanız olacaktır.

Kartal Şehiriçi Şehirler Arası Parça Eşya Taşımacılığı

Kartal şehiriçi şehirler arası parça eşya taşımacılığı özellikle ambalajlama sürecine çok değer vermektedir. Çünkü taşınılacak olan eşyalar taşınma süresinde herhangi bir zarar görmesinin önüne sadece ambalajlama sürecinin çok profesyonel olarak yapılması gerekmektedir. Ambalajlama ne kadar titiz ve kaliteli yapılırsa eşyaların zarar görme ihtimali kaybolacaktır. Ambalajlama profesyonel ellerden çıkarsa daha etkili bir sonuç alınacaktır. Ambalajlama işinin daha sağlam olabilmesi adına en uygun ekipman ile yapılması gerekmektedir.

Bir buzdolabı ve bir çay bardağı aynı ambalajlama sürecine maruz kalmamaktadır. Bu yüzden çeşitli farklılıklar olabilmektedir. Bu farklılıklar için daha profesyonel olan bir elin değmesi oldukça önemlidir. İnsanlar özellikle dünya koşullarının değişmesi ve ekonomik zorluklar sebebi ile mal canın yongasıdır diye düşünmemizden haklı olarak eşyalarının zarar görmesini istememektedir. Zaten parasal boyutta baktığımız zaman taşınma süreci zaten maliyetli bir süreçtir. Bu sürecin önüne geçebilmek adına eşyalarınızın zarar görmemesi ve güvenilir şekilde yeni yerlerine yerleştirilmesi birincil prensibimizdir.

Kartal Evden Eve Nakliyat Firması

Nakliye, bir evin yada işyerinin eşyalarının bulunduğu adresten yeni adrese taşınmasına verilen isimdir. Evden eve nakliyat ise bu hizmeti sizlere en iyi şekilde sunmak adına hizmet veren firmaların verdiği hizmet kategorisine denmektedir. Ancak sizden ricamız nakliye araştırma konusunda biraz hassas davranmanız rica ediyoruz. Kartal evden eve nakliyat firmamız bu konuda size her zaman yardım etmeye hazır.

Kartal evden eve nakliyat firması olarak kalitenin odak noktası olan firmamız yıllardan bu yana edindiği tecrübelerle bu hususta en iyi hizmeti vermektedir. Bünyemizde bulundurduğumuz alanında uzman elemanlarla müşteri memnuniyeti her zaman bizler için ilk amaçtır.. Paketleme konusunda da titiz bir çalışma yürüten firmamız eşyalarınıza zarar gelmesin diye özel ambalajlarla muhafaza edilecektir. Gerektiği takdirde battaniye ile de sarıp sarmalanıp zarar görme ihtimali büyük ölçüde aza indirilecektir. Ola ki bir zarar gelirse zararınız firmamız tarafından karşılanacaktır.

İstanbul Kartal Evden Eve Nakliyat Firması

Sizleri firmamızda görmekten mutluluk duyarız. Maalesef piyasada bu sektöre girmiş birçok firma olduğu için seçmeniz biraz zorlaşacaktır. Sadece para odaklı çalışan firmalar emin olun ki size istediğiniz hizmeti vermeyecektir. Bu hususta da size yardım etmeye her zaman hazırız. İstanbul Kartal evden eve nakliyat firmamıza gelip size bu işin tüm detaylarını anlatabiliriz. Eğer anlaşırsak büyük bir zevkle size yardımcı olmaya hazırız.