Sancaktepe Evden Eve Nakliyat

Sancaktepe Evden Eve Nakliyat olarak kurulduğumuz günden bu yana kaliteden ödün vermeden çalışmaktayız. Eşyalarınızın sizler için ne kadar değerli olduğunun bilincinde olarak, onlara gerekli özeni göstererek taşımaktayız. Eski evinizde teslim aldığımız eşyalarınızı yeni evinizde sizlere teslim ederken taşıma öncesindeki gibi sağlam ve temiz olacağını garanti ediyoruz. Eşyalarınızın hemen kullanacağız şekilde kurulumunu yapıp sizlere sunacağımızı taahhüt ediyoruz.

Çeşitli iletişim adreslerimiz ile bizimle irtibata geçtiğiniz anda evinize göndermiş olduğumuz eksperin hazırladığı rapor doğrultusunda eşyalarınızın özelliklerine göre taşıma işlemine başlamak için geliyoruz. Son model araçlarımız, alanında uzman çalışanlarımız, kaliteli envanterimiz ve teknolojide son nokta makine ve teçhizatlarımız ile sizlere güvenli bir taşınma hizmeti veriyoruz.

sancaktepe evden-eve-nakliyat

Sancaktepe Evden Eve Nakliyat Kalitenin Odak Noktası

Sancaktepe evden eve nakliyat sizlerin desteğiyle geldiği bugünlerde sizlerin önerileri ile her geçen gün kendini geliştirip, envanterini güçlendirerek hizmet vermeye devam etmektedir. Bu doğrultuda
• Eşyalarınızı kalifikasyonu yüksek personelimiz ile taşıyarak, alanında uzman elemanlarımız ile yeni evinizde gösterdiğiniz yerlere kurulumunu yapıyoruz.
• Evinizin yüksek katta olmasından dolayı taşınmanın uzun zaman almasını önlemek ve merdiven boşluklarından dolayı eşyalarınızın zarar görmemesi için eşya taşıma asansörü kullanıyoruz.
• Eşyalarınızı istiflemeden rahat şekilde yerleştireceğiniz ve yağışlı havalarda eşyalarınızı koruyacak gerekli ölçü ve özellikteki araçlarımız ile sevkiyatı yapıyoruz.
• Eşyaların özelliklerine göre havalı naylon, streç film ve tam sarım şeklinde kaliteli malzemeler ile özenli şekilde ambalajlıyoruz.
• Devletin vermiş olduğu K3 belgesi eşliğinde güvenceli olarak eşyalarınızı taşıyoruz.

Sancaktepe Evden Eve Nakliyat

Sancaktepe evden eve nakliyat taşınma öncesinde bütün eşyalarınızı en küçük parçasına kadar sigorta güvencesi altına alarak taşımaya başlamaktadır. Böylece oluşabilecek bir kaza sonrasında sizlerin mağdur duruma düşmesini engellemekte ve bütün sorumluluğu kendi üzerine almaktadır. Müşteri memnuniyeti odaklı çalışan firmamız sizlerin memnun olmadığı taşınmalarda hiçbir neden aramaksızın ödemiş olduğunuz nakliyat ücretini tarafınıza iade etmektedir. Firmamız asıl amaç olarak para kazanmayı değil sizlerin güvenini kazanmak olarak benimsemiştir. Taşınma sonrasında yüzünüzde oluşacak bir tek tebessüm bizim için en büyük kazanç olacaktır.