Ümraniye evden eve nakliyat olarak ilkemiz taşımasını yaptığımız eşyaları yerine hasar almadan herhangi bir arıza yaşamadan ulaştırmaktır. Kaliteli hizmet veren firmaların fiyatları diğer firmalardan daha yüksektir. Bunda kullanılan malzemenin kalitesi, çalışan ekibin tecrübesi firma bünyesinde çalışan sözleşmeli personel olması etkendir. Diğer firmaların fiyatları düşük tutması bunları tercih edenlerin yaşadığı sorunlar hepsi hizmetin kurumsal firma olarak sunulmamasından kaynaklanmaktadır.

ümraniye evden eve nakliyat
ümraniye evden eve nakliyat

Ümraniye Evden Eve Nakliyat Firmaları

Firmamız yasal olarak gerekli tüm belge ve evraklara sahip firmadır. Fiyatlarımızda çok caziptir. Lakin evden eve nakliyat hizmetleri sunan firmamız için paradan daha önemli şeyler vardır oda sizlerin en üst seviyede memnuniyet hissini tam anlamıyla yaşatmaktır.

İlk olarak size ve eşyalarınıza karşı gösterdiğimiz hassasiyeti gösterebilmek amacıyla evinize ücretsiz bir keşif ekibi yolluyoruz. Ekspertiz adı verilen bu keşif ekibi evinizde bulunan eşyalarınızın miktarını, hacmini ve cinsini belirliyor. Bunu yapmamızda ki amaç doğru paketleme malzemesini seçebilmek ve uygun taşınma aracını nakliyat işlemi için evinize yollamaktır. Ayrıca binanızın yapısı da taşınma işlemi için büyük önem arz etmektedir.

Ümraniye Nakliyat Asansörlü Nakliye Firmaları

Yüksek katlı bir binada oturmanız asansörlü nakliyata ihtiyacınız olduğu anlamına gelir. Ümraniye nakliyat olarak bunu taşınma işlemi sırasında öğrenmemiz taşınma işleminin aksamasına neden olabilir. Daha sonra biz eşyalarınızı güvence altına almak amacıyla sigortalama işlemi gerçekleştireceğiz. En son, nakliyat günü gelip ve eşyalarınızı aracımıza yerleştirip ulaşılması gereken adrese güvenli bir şekilde ulaştırıyoruz.

Güçlü müşteri referanslarıyla geçmişten bugüne kadar yeniliklere ayak uydurmayı sağlayabilen bir firma olarak hedefimiz hep daha büyük bir kitleye hitap etmek.  Nakliyat işleminin gerektirdiği yetkinlik belgelerine sahip bir firma olarak müşterilerimize karşı ilk önceliğimiz güvenilir olduğumuzu kanıtlamaktır.

Ümraniye Evden Eve Nakliyat Firması Nasıl Çalışır?

Sağladığımız ücretsiz ekspertiz sayesinde rakiplerimizden hep bir adım önde olmayı amaç edinen başarılı bir firmayız. Ayrıca eşyalarınızın güvenliği açısından sigortalı taşımacılık hizmeti veren sayılı firmalardan biriyiz.

Sadece kar amacı gütmeyen aynı zamanda müşterilerinin de ihtiyacına ve isteklerine yönelik çalışan Ümraniye Evden Eve Nakliyat olarak sizler sayesinde daha da büyük bir firma olmayı amaçlamaktayız. Firma bünyesinde çalıştığımız uzman ekip arkadaşlarımız ile beraber profesyonel çalışma şeklini en iyi şekilde gösterdiğimize inanıyoruz.

Ümraniye Evden Eve Nakliye

Her sektörde olduğu gibi bu sektörde de işinin ehli insanlar ile çalışmak herhangi bir olumsuzluk yaşamamak adına doğru bir tercih olacaktır. Öyleyse bu neden biz olmayalım? Ucuz fiyatlar vererek hizmet sonrası müşteriye maddi manevi birçok kayıp yaşatan firmaların sektörde kaybettirdiği itibarı tekrar kazanmak adına büyük bir özveri ile çalışıyoruz. Birçok firmanın gösterdiğimiz başarılı hizmetlerle bizleri örnek alması sektörede birçok fayda sağlamıştır.

Ümraniye evden eve nakliye depolama firması olarak sizlere, taşıma işini nasıl yaptığımızı ayrıntılarıyla anlatıyoruz. Müşteri memnuniyetine önem veren çalışanlarımızdan aklınıza takılan her şeyi sorarak bilgi alabilirsiniz. 21. Yüz yıla yakışır bir taşımacılık yaparak, teknolojinin nakliyecilik alanında çıkardığı tüm aletleri kullanarak iş kalitemizi arttırıyoruz. Firmamızın merak edilen çalışma şekillerini şöyle sıralayabiliriz;

Ümraniye Evden Eve Firmaları

Bizi tercih eden kişilere pişmanlık yaşatmıyoruz, ev taşıma işlerini en iyi şekilde yapıyoruz, Müşterilerimizin istek ve hassasiyetlerine göre çalışıyoruz Eşyalarınızın türlerini bilerek taşınma tekniklerimizi önceden planlamamız için evinize ücretsiz ekspertiz hizmeti veriyoruz. Planlanan gün ve saatte söylenen adreste tam kadro hazır bulunuyoruz.

Eşyalarınızı kusursuz şekilde paketliyoruz dikkatlice araçlarımıza yerleştiriyoruz. Ümraniye evden eve firmaları taşıma araçlarımız, bakımları yapılmış eşya taşımaya müsait geniş tır, kamyon ve kamyonetlerden oluşmaktadır.

Ümraniye Evden Eve Taşımacılık

Nakliyecilere özel olarak verilen k3 taşıma belgemiz ve vergilerimiz tamdır. Modüler asansörlü taşıma hizmetimiz mevcuttur. Eşya montajlarınızı ustalıkla yapacak personelimiz sayesinde sizlere ek masraflar çıkartmıyoruz. Eşyalarınızı sigorta poliçesi ve kasko garantisiyle taşıyoruz, İyi derecede referans veriyoruz, Emeğimizin karşılığı kadar ücret talebinde bulunuyoruz. Müşterilerimizi yıpratacak miktarlar istemiyoruz.

Ümraniye evden eve taşımacılık olarak sorunsuz taşımacılığın garantisini veriyoruz ayrıca yaptığımız işlerin ve hataların arkasında duruyoruz. Müşterilerimizin olumlu olumsuz her yorumunu önemsiyoruz ve geri dönüş yapıyoruz. Kusursuz taşımacılık hizmeti isteyen herkesi bizimle irtibata geçmesini beklemekteyiz.

Ümraniye Evden Eve Nakliyat denilince akla gelen ilk firma her zaman işletmemiz olarak karşınıza çıkacaktır. Bu iddiamızın en büyük nedeni, tüm nakliye hizmeti işlemlerimizde gereken her türlü hassasiyetin gösterilmesi ve nakliye hizmeti sunumunun bitim aşamasından sonra gösterilen memnuniyettir.

Ümraniye Evden Eve Nakliyat Şirketleri

Her memnuniyetin yeni bir kazanç olarak firmamıza geri döndüğünün bilincinde olan işletmemiz, prensiplerinden hiçbir şekilde ödün vermeyerek çalışmalarına tüm hızı ile devam etmektedir. Attığımız her adımda üstlendiğimiz sorumluluğun bir kat daha çoğaldığını fark ederek, gösterdiğimiz titizliğin daha da artmasına özen göstermekteyiz.

Nakliye hizmetlerinin sadece bir taşımacılık olarak değil, profesyonellik gerektiren bir hizmet sunumu olduğunun bilinci ile hareket etmekte ve bu bilinci tüm müşterilerimize aynı duygular ile iletmenin mutluluğunu yaşamaktayız. Aldığımız nakliye hizmetlerinin ilk aşamasında, müsait olduğunuz bir an belirlenerek adresinize keşif maksadı ile gelmekteyiz.

Yapacağımız bu keşifte, nakliyesini istediğiniz eşyalarınızın incelenmesi işlemleri gerçekleştirilmektedir.  Bu incelemede, eşyalarınızın taşıma şekilleri belirlenmekte ve her bir eşyanız için, o eşyanın yapısına uygun özellikte paketleme ya da ambalajlama malzemelerinin cinsleri ve adetleri belirlenmektedir.

Ümraniye Ev Eşya Taşımacılığı

Ayrıca, monte ve demonte hizmetleri de firmamız tarafından yerine getirilmektedir. Talep edilmesi halinde bahse konu monte ve demonte işlemleri de firmamız hassasiyetleri doğrultusunda sağlanmaktadır.  Hazırlanan sözleşme metni içerisinde, eşyalarınızın durumları, ilgili nakliye adresleri, taşınacak aracın cins ve plaka bilgileri, sözleşmeye taraf olan şahıs bilgileri ve bu şahıslara ait imza haneleri ile taşıma bedeli ve sigorta kapsamı konusunda gerekli haneler bulunacaktır.

Yapılacak işlemlerin başlayabilmesi için bu sözleşmenin karşılıklı olarak imza altına alınması gerekmektedir. Prosedür olarak nitelendirilecek ancak firmamız açısından büyük önem arz eden sözleşme imzalandıktan sonra, Ümraniye Evden Eve Nakliyat hizmetleri sunumu gerçekleştirilecektir.

Ümraniye Evden Eve Nakliyat Şirketleri

Uygulamalarımızda kullandığımız metotlar ile nakliye hizmetinin sona ermesine müteakip, göstereceğiniz memnuniyet emsal firmalar ile aramızda Ümraniye evden eve nakliyat farkı olarak yerini almaya devam edecektir.