Zeynepkamil Evden Eve Nakliyat

Taşınmak, oldukça güven gerektiren bir durumdur. Sonuçta eşyalarınızı birilerine emanet ediyorsunuz. Bizler müşterilerimizin kaygılarına gereken hassasiyeti gösterdiğimiz için Zeynepkamil Evden Eve Nakliyat  firmaları arasında ön planda olmayı başarmış durumdayız. Çalışanlarımız, hızlı ama bir o kadarda itinayla eşyalarınızı taşımaktadırlar. Taşıma işinden önce eşyalara gelebilecek zararlara karşı her eşyayı, özel paketleme malzemeleriyle paketlemektedirler.

zeynepkamil evden eve nakliyat
zeynepkamil evden eve nakliyat

Zeynepkamil Evden Eve Nakliyat Ücretlendirilmesi Nasıl Yapılmaktadır?

Ücretlendirme, üç ayrı giderlerin toplamını oluşturur. Bu üç ayrı gider ise demontaj ve paketleme malzeme giderleri,  taşıma işçilik giderleri ve aracın yakıt  giderleridir. Müşterilerimizin, bizlere gereken bilgileri vermesi yeterlidir. Bu bilgilerin yardımıyla doğru hesaplama yapılır ve anlaşma yapılarak işlem başlatılır. Yerin büyüklüğüne göre çalışacak kişi sayısı ve kullanılacak araç belirlenir.

Eşyalar, özel malzemeler yardımıyla pakatlenir ve araca özenle taşınır. Büyük eşyaların taşınmasında bilinmesi gereken özel bir yöntem vardır. Personellerimiz, bu özel yöntemin bilincinde olarak eşyalarınızı güvenle taşımaktadırlar. Bu özel yöntem ise ağır olan eşyanın yükünü bel yerine ayaklara verilmesidir.

Zeynepkamil Evden Eve Nakliyat

Eğer yük bel bölgesine verilirse şiddetli ağrılar meydana gelir ve çalışanın verimi kısa sürede düşer. Ayaklara verilen yük sayesinde hızlı, dikkatli ve kusursuz bir şekilde taşıma işlemi başarı ile sonuçlanır. Demontaj işlemi ise bazı büyük dolaplar, vidaları sayesinde sökülüp tekrar kurulabilir. Bu işlemi de çalışanlarımız tecrübe ve bilgilerinin ışığında sorunsuz ve pratik bir şekilde gerçekleştirir. Zeynepkamil Evden Eve Nakliyat şirketleri arasından biz biz yapan çok daha fazla özelliği bünyemizde barındırmaktayız.