444 8 019

Okul Taşımacılığı

Her eşyanın ya da ev, ofisin taşınma ihtiyacı olduğu gibi okulların da taşınma ihtiyacı hissedilebiliyor. Ülkemizde bu taşımacılık son yıllarda yaygınlaşıyor. Okul taşımacılığı oldukça zahmetli ve güven gerektiren bir taşımacılık türüdür. Taşıdığınız eşyada öğrencilerin eğitim aldığını düşünecek olursak zarar gelmesi oldukça üzücü bir durum olur. Firmamız bu sektörü kurumsal bir hale getirmiş ve en güncel ekipmanları ile hizmet vermek durumundadır.

Okulların eğitim öğretim dönemleri içerisinde yıpranması veya binanın eskimesinden dolayı taşınma ihtiyacı hissedilebilir. Hayırsever tarafından bir bina yapılabilir. Bir takım nedenlerden dolayı okul taşımacılığı konusunda ihtiyaç olabiliyor. Fakat bu ihtiyacın nasıl giderileceği kimlerden destek alınacağı bilinmiyor. Anlaşmış olduğunuz firmanın bir okulu taşıyacak derece de ekipmana ve araca sahip olması gerekir. En önemlisi bir ekspertiz görevlendirmesi gerekiyor. Ne kadar eşyanın ne kadar büyüklükte bir araca ihtiyaç olduğu diğer türlü hesap edilemez.

okul taşıma

okul taşıma

Okul Taşımacılığı, Nakliyesi

Firmamız sizlere öncelikle bir ekspertiz görevlendirerek okul içerisinde bulunan sıra, tahta, masalar vs. tüm eşyaları tespit ederek ne kadar hacimde bir araç temin edileceğine karar veriyor. Tüm bu işlemler bittikten sonra eşyalarınız sırayla paketlenerek merdiven ve asansör yardımıyla araca yükleniyor. Sırası değişmeden gidecek olan yeni binasına indiriliyor. Monte gerektiren işlemlerinizi profesyonel ekiplerimiz tamamlıyor. Okul taşımacılığı diğer taşımacıklara oranla daha dikkat ve daha zahmet isteyen bir türdür.

Evden Eve Nakliyat

Evden Eve Nakliyat

Evden eve nakliyat hizmetinde sunduğumuz ayrıcalıklı ve modern hizmet anlayışı sizler için büyük bir sorun teşkil eden ve sıkıntıya sebep olan tüm problemleri ortadan kaldırmaktadır.

Eşya Depolama

Eşya Depolama

Eşya depolama hizmetini kendi depolama alanları ve kendi çözümleri dahilinde profesyonel ekibi ile sunan firmamız hizmette yakaladığı başarı ile adından söz ettirmidir.

Kurumsal Taşıma

Kurumsal Taşıma

Kurumsal Taşıma hizmeti almak için işin uzmanı bir firma arayan ve tercihleri büyük bir araştırma sonucu kullanan firmalar kalitesi ile marka olmuş firmamızı tercih etmektedirler. .

Şehirler Arası Nakliyat

Şehirler Arası Nakliyat

Yaygın şube ağı ile 81 ile ve bu illerin ilçelerine taşıma hizmeti sunan firmamız bulunduğu ilden başka ile güven içinde bir şehirler arası nakliyat almak isteyen lerin tercih ve iletişim noktasıdır..

Hizmet Bölgelerimiz

Sahrayıcedit Evden Eve Nakliyat
Selamiçeşme Evden Eve Nakliyat
Suadiye Evden Eve Nakliyat
Şaşkınbakkal Evden Eve Nakliyat
Şenesevler Evden Eve Nakliyat