444 8 019

Bostancı Evden Eve Nakliyat

İstanbul’un en kalabalık ve en keyifli ilçelerinden biri olan Kadıköy’de nakliyat işlerinizi emanet edebileceğiniz güvenilir firma Bostancı Nakliyattır. Bostancı’de evden eve nakliyat sektöründe büyük bir boşluğun ve güvensizliğin olduğunu fark eden Bostancı nakliyat, siz müşterilerine kaliteli ve ekonomik taşıma sağlamak amacıyla nakliyat sektörüne hizmet veren bir firmadır.  Amacı iyi ve sorunsuz ev taşıma hizmeti sunmak ve bunu yaparken, insanların ihtiyacı olan ev taşıma taleplerini karşılamaktır. Bostancı nakliye evden eve nakliyat şirketleri içerisinde ambalajlı, sigortalı ve asansörlü ev taşıma hizmeti sunan nakliye firmaları arasında uzun yıllardır önde gelen firmalardan biridir. Temel amacımız ise sorunsuz nakliye saklamaktır.

bostancı evden eve nakliyat

bostancı evden eve nakliyat

Bostancı Evden Eve Nakliyat Eşya Depolama

Mal güvenliğinden önce insan sağlığını her şeyin üzerinde tutan Bostancı nakliyat, binaların yüksek katlı, merdiven boşluklarının dar olması gibi nedenlerle taşınma esnasında yük asansörlerinin kullanımına başlamıştır. Asansörlü evden eve nakliyat; eşyalarınızın bu gibi zorluklar karşısında hasar görmesini ve zarar almasını önler, aynı zamanda maliyetten de hem size hem de bize kazanç sağlar. Bostancı evden eve nakliyat eşya depolama söz konusu olduğu zaman gerek personeline, gerek müşterisine gerekse de müşterisinin değer verdiği her şeye sonsuz değer veren tek firma Bostancı nakliyedir. Taşınma gibi zor durumlarda müşterisinin yaşadığı zorlukları bilir, müşterisine her zaman destek olmaya çalışır.

Bostancı Evden Eve Nakliyat Parça Eşya Asansörlü Sigortalı Taşıma 

Bostancı evden eve nakliyat parça eşya asansörlü taşıma olarak size her zaman sigortalı taşımacılık hizmeti vermekteyiz. Nakliye işleminden önce, ilk olarak sizi adresinizde ziyaret ederek çevrenin asansör kurulmaya engeli olup olmadığı, taşınacak ev eşyalarının miktarını öğrenerek anlaşmamızı, saatimizi belirleyerek taşıma günü belirlenen saatte gelip taşıma işlemini en kısa sürede gerçekleştirmekteyiz. Hizmetimizden memnun kalmamanız durumunda kurumumuzla irtibata geçmeniz sizden tek ricamız olacaktır.

Hizmet Bölgelerimiz

Ademyavuz Evden Eve Nakliyat
Atakent Evden Eve Nakliyat
Çakmak Evden Eve Nakliyat
Çamlık Evden Eve Nakliyat
Dudullu Evden Eve Nakliyat