Libadiye evden eve nakliyat işlemi sırayla birkaç aşamadan oluşuyor: Montaj sökme, paketleme, eşyaların nakliye aracına taşınması, eşyaların yeni adresine taşınması, eşyaların montajı veya istenilen yere eşyaların yerleştirilmesi. Montaj sökme ve paketleme işleminin sağlamlığı, eşyalarınızı olası darbelere karşı korur. Ayrıca, firmamız, depolama işlemi de sağlamaktadır. Taşınacağınız yere eşyalarınızın hemen yerleştirilmesi uygun değilse, eski yerinizden güvenle aldığımız eşyaları, eşyalara uygun şekilde tasarlanan depolarda muhafaza ediyoruz.

libadiye evden eve nakliyat
libadiye evden eve nakliyat

Libadiye Evden Eve Nakliyat Firmaları

Hizmet politikamızda en önemli maddemiz müşterimizin bizden memnun kalarak ayrılmasıdır. Bunun için yenilikçi bir bakış ile nakliyat şirketi yönetimini seçeriz ve kendimizi geliştirmek için sürekli çalışırız. Etkili bir iletişim kurabilmek için müşteri hizmetlerimiz olağan gücü ile çalışmaktadır. Aynı zamanda nakliyat hakkında her türlü soruya cevap vermektedir. Fakat biz biraz da size imkanlarımızdan bahsetmek isteriz.

Bir Libadiye evden eve nakliyat şirketi ‘ni başarılı yapan unsur müşteri ile iletişimin kuvvetli olmasıdır. Çoğu müşteri taşınma işlemlerinden gözü korkar ve bunu yaparken hep tedirgin hisseder. Bundan dolayı biz müşterilerimizin endişelerini yok etmek için onlar için bazı imkanlar yapmaya çalıştık. Bunlardan bazıları şöyledir:

evden eve nakliyat

Libadiye Nakliyat Montaj/Demonantaj

Bu en önemlilerindendir. Çünkü çoğu müşteri evini taşıtırken fazla sorumluluk sahibi gibi hissettiğinden dolayı endişelenir. Fakat endişelenmeyin, Pendik evden eve nakliye olarak biz sizin yerinize sorumluluğu üstleniriz. Her türlü tedbiri de bu şekilde almaktayız.

Eşyalar sigortalanıyor ama nasıl güvenli bir şekilde taşınma yapılıyor? Bu sorunun en önemli unsurlardan birisi şudur: Montaj gerektiren eşyalar deneyimli ekibimiz içinde barınan montaj ve demontaj çalışanı sayesinde…

Şöyle ki elbise dolabı gibi büyük eşyaların taşınması zordur ama onları parça haline getirirsek taşıması daha kolay olur. Aynı zamanda daha güvenilir ve hasarsız bir taşınma işlemi sağlanmış olur. Üstelik endüstriyel battaniyeler ile paketlenmesi sağlanır. Yatak ve benzeri mobilyalarınız için de aynı şey geçerlidir. Libadiye nakliyat şirketleri yöneticilerimiz kontrolünde ve tecrübeli elemanlarca yapılan taşıma hizmetleriyle hizmet verdiği kişi ve kurumların takdirini kazanmış ve bir marka olmuştur.

Libadiye Evden Eve Nakliye Güvenli Güzergah

Eşyalar sigortalandı. Korumaya alınması gereken mobilyalarınız özel ambalajlar ile kaplandı. Pekala, sırada ne var? diye mi soruyorsunuz. Bunun cevabı eşyalarınızı taşırken güvenilir bir güzergah tercih etmek olacaktır.

Böylece eşyaların nakliyesi çok daha kolay olacak. Hızlı ama güvenilir bir şekilde nakliye işlemi başarılı olacak. Libadiye evden eve nakliye ile evinizi taşımak artık çok kolay!

Libadiye evden eve taşımacılık firmaları ile birlikte aradığınız ve ihtiyacınız olan hizmeti oldukça profesyonel bir şekilde karşılayabilirsiniz. Sizin için önemli olan ve farklı değerleri bulunan eşyalarınıza en az sizin kadar değer gösteren ekip görevlileri eşyalarınızı bulunduğunuz adresten alarak yeni belirtmiş olduğunuz adrese götürmek için araçlara yükleme işlemlerinde de oldukça nazik davranmaktadırlar.