Muğla Evden Eve Nakliyat

Muğla evden eve nakliyat son model araçları, işinde kalifiye personeli, teknolojide son nokta teçhizatları ve kaliteli ekipmanları ile evinize gelerek taşıma işlemine başlamaktadır. Bütün eşyalarınızı en küçük parçasına kadar, sizden nasıl teslim alındı ise aynı şekilde yeni evinizde kullanımınıza hazır halde sunacağını garanti etmektedir. Tabi ki her hizmet dalı kendince zordur ve riskler barındırmaktadır. Ama önemli olanın taşıdığı riski minumum seviyeye indirecek çözümler üreterek kaliteyi ve iş ahlakını dikkate alarak müşterinin istediği arzuladığı hizmeti ona sunmaktır.

Rahat ve konforlu hayatımızın bir parçası olan evden eve taşıma kategorisine giren eşyalar, özellik bakımından farklılık göstermektedir. Beyaz eşyalar ağırdır ve çizilebilir. Bu nedenle özel naylonlara sarılmalıdır. Mobilyalar parçalara ayrılırsa daha kolay taşınır. Cam, porselen ve seramik özelliğine sahip eşyalar çok hassastır ve özel kutulara yerleştirilmelidir.

muğla evden eve nakliyat

Muğla Nakliyat Yazlık Taşımacılığı

Muğla nakliyat, taşınmanın tüm kontrolünü sizlere bırakarak, onay vermediğiniz işlemleri uygulama alanından çıkarıp yerine istediğiniz işlemleri kusursuz bir şekilde yapmaktadır. Böylelikle sizlere gönül rahatlığı içinde takip edeceğiniz bir taşınma sürecini sunmaktadır. Firmamız rahat süreç kapsamında;

İlk olarak eşyalarınızı özelliklerine göre havalı naylon, köpük, sitreç film vb. kaliteli malzemeler kullanarak özenli şekilde paketlemektedir. Profesyonel montaj personeli ile bilgisayar, masa, ünite, dolap, makine, vb. eşyalarınızı eski evinizde sökmektedir. Yeni evinizde istediğiniz yere kurulumunu yapmaktadır. Eşyalarınızı indirip çıkarırken merdivenlerin dar olmasından dolayı eşyada hasar oluşmaması söz konusudur. Yüksek katlarda olan taşımaların uzun süre almaması için eşya taşım asansörü kullanmaktadır. Sevkiyat esnasında eşyalarınızın istiflemeden kaynaklanan hasar ve olumsuz hava koşullarından dolayı zarar görmemesi için son model, gerekli ölçü ve özellikteki araçlar ile nakliye işlemini yapmaktadır.

Muğla Evden Eve Nakliyat 81 İle İlden İle Nakliyat

Muğla evden eve nakliyat, taşınma öncesinde eşyaların hepsini sigorta güvencesi altına alarak, olası bir kaza sonrasında kullanılmaz hale gelen veya ağır tamir masrafı gerektiren eşyaların sizlere ilave maliyet yükü oluşturmasını engellemektedir. Sizlerden onay gelmediği sürece, personeller eşyaları istediğiniz düzene göre yerleştirmeye devam etmektedir. Müşteri memnuniyeti için firmamız, taşınmanın herhangi bir aşamasında memnun kalmadığınız bir durum olursa, ödemiş olduğunuz nakliye ücretini herhangi bir şart ve neden gözetmeksizin, hepsini tarafınıza iade etmektedir.